Як вибрати смартфон?

Як вибрати смартфон?

Згідно зі статистикою російських рітейлерів і операторів, торік практично кожна третя продаж телефону припадала на смартфони. Далеко не всі потенційні і навіть реальні покупці розуміють, наскільки широкі можливості надає смартфон. Список банальних завдань включає роботу з електронною поштою, спілкування в соціальних мережах, перегляд відео аж до HD і Full HD, супутникову навігацію, всілякі ігри та багато іншого.

Насправді багато покупців в кращому випадку розуміють, що смартфон це круто. Однак погляд на будь-яку характеристику апарату призводить до розуміння повної інформаційної безпорадності.

Два ядра це багато чи мало? Мені потрібно дозвіл Full HD? Що означає загадкові GPRS і HS A? Будь-який продавець, що торгує смартфонами, підтвердить поголовне відсутність у клієнтів елементарних знань про просунутої мобільній техніці.

Тому ми взяли на себе сміливість створити інфографіку, яка здатна стати найбільш зрозумілим гідом для тих, хто нічого не розуміє в смартфонах, але бажає отримати модель саме під свої потреби. Зауважимо, що сьогодні багато смартфони принципово відрізняються хіба що ціною.

Тобто, купивши модель російського бренду, в багатьох випадках ви отримаєте зіставні характеристики і комфорт роботи, за які компанії рівня Samsung або LG зажадали б заплатити в півтора-два рази більше. Яскравий приклад тому двоядерний Highscreen Alpha GTR з HD-екраном за 10 990 рублів або Alpha GT за 7990 рублів з оптимальними середніми характеристиками. Тому краще орієнтуватися не на шильдик, а наочні опції моделей. Насправді зараз B-бренди діють за тим же принципом, що і компанії першого ешелону. Продумується концепція апарату, власними силами готується його дизайн.

Надалі підбираються комплектуючі начебто модулів камери і інших елементів. Зауважимо, що лише одиниці мають ресурсами для розробки власних процесорів. Тобто, наприклад, LG, Huawei або Motorola з точки зору заліза збирають конструктор точно так само, як це робить Highscreen. Вибір безпосередньо випускового заводу-партнера, контроль якості і в цих питаннях А і B-бренди вже зрівнялися. Однак, кінцеві витрати компаній на кшталт Samsung завжди будуть вищі хоча б через витрати на маркетинг і роботу з роздробом.

Та й наявність сервісного центру в кожному великому місті в Росії позначається. Компанії другого ешелону навпаки шукають шляхи зниження цінника. Той же Highscreen використовує загальноприйняту на Заході гарантійну систему з єдиним центром обслуговування, куди клієнти поштою відправляють апарати.

Тому, як бачимо, і зі смартфонами принцип дорожче значить краще діє далеко не завжди.

Як вибрати смартфон?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!