Як вибрати шпалери?

Як вибрати шпалери?

При виробництві ремонту квартири своїми руками, вам завжди доведеться стикатися з питанням підбору оздоблювальних матеріалів. Чи не мала частина уваги, при проведенні ремонту, звичайно ж, відводиться ремонту стін і. Добре оформлені стіни в приміщенні, додадуть йому не забувається вигляд і створять у кімнаті необхідну атмосферу. На сторінках сайту. ми допоможемо вам правильно вибрати необхідні матеріали для ремонту своїми руками.

При виборі шпалер, в першу чергу звертайте увагу на якість паперу (іншого матеріалу), з якого зроблено виріб. Для визначення якості обов’язково пощупайте шпалери. Щільні, товсті шпалери не порвуться при нанесенні на них клею, будуть служити додатковою тепло і звукоізоляцією, а також допоможуть приховати деякі наявні дефекти стін. При виборі шпалер немаловажна роль консультанта. Обов’язково поцікавтеся, з якого матеріалу виконані шпалери (папір, вініл, текстиль, флізелін).

При виборі шпалер, варто знати на яку сторону горизонту виходять вікна в квартирі. Обробивши стін, з виходом вікон на північ, теплими ніжними тонами (жовтий, кремовий і т. д.) ви додасте кімнаті тепла, а обробивши стіни з південної сторони шпалерами холодних тонів, навпаки прохолоди.

Велика кількість різних видів шпалер, дизайнери розділяють на п’ять великих груп: — квіти (все що стосується малюнків, це можуть бути і вдома, тварини і т. д.) При підборі малюнка для шпалер, слід враховувати наступні моменти: Дрібні і часті зображення ( квіти) на шпалерах, здатні образно збільшувати приміщення. Великі і рідкісні навпаки зменшувати. Вибираючи квітчасті шпалери, намагайтеся уявити той стиль, який ви хотіли б оформити для кімнати.

Якщо зображення будуть розмитими, то стіни будуть нейтральними, на відміну від чітких і яскравих тонів малюнка. Наявність вертикальних смуг на шпалерах, зорово піднімуть ваш стелю, але одночасно зменшать габарити кімнати. Для досягнення оптимального результату, слід використовувати шпалери з широкою смугою, або розмитою кордоном між смугами. Таким чином, ви підніміть стелю і не звузите кімнатний простір.

Великі й розпливчасті плями на шпалерах, створять досить виражений декоративний ефект. Не варто обклеювати всю кімнату шпалерами з великими, яскравими плямами (квітами), такі малюнки будуть погано впливати на ваше психічний стан. Шпалери з дрібними квітами (краплями, бризками), досить добре маскують дрібні нерівності і інші дефекти на стінах. У свою чергу гладкі й рівні тону, варто клеїти тільки на ідеально рівні поверхні.

Гладкі і однотонні шпалери, створені для підкреслення самого інтер’єру і внутрішньокімнатних начиння (меблів і т. д.). Наклеєні на стіну шпалери, обов’язково повинні поєднуватися з обстановкою в квартирі, обробкою підлог, стель, меблів, розстановкою елементів інтер’єру. При виборі шпалер, намагайтеся враховувати ці моменти.

Яскраві барвисті шпалери, здатні порушувати погляд людини, тим самим, стомлюють його стан надалі. Мало того, такі шпалери швидко набридають. При підборі колірної гами шпалер, слід знати, що світлі тони, на відміну від темних кольорів зроблять кімнату набагато світліше і просторіше. Яскраво виражені темні тони шпалер, затьмарять собою весь інтер’єр і створять давить ефект. Особливу увагу при оформленні квартири, слід приділити дитячій кімнаті.

Про те, як оформить стіни дитячої кімнати можна подивитися Однак, головне правило при виборі кольору шпалер в кімнату говорить нам, що колір стін повинен бути темнішим стелі, але значно світліше кольору підлоги.

Про те, як вибрати шпалери з їх якості, призначенню і функціональності, ви зможете подивитися на цьому відео.

Як вибрати шпалери?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!