Як вибрати ламінат?

Як вибрати ламінат?

Хочете, щоб ваш новий стать порадував вас красою і якістю, але боїтеся, що не зможете зорієнтуватися у всьому різноманітті представленого товару? Сумніваєтеся в тому,? Ми вирішили вам допомогти і проінструктувати вас в деяких технічних деталях. Сьогодні поговоримо про ламінат.

Про переваги ламінату по співвідношенню ціни і якості чули всі. Але, щоб дізнатися детально про всі достоїнства цього підлогового покриття, вам доведеться або звернутися безпосередньо до його виробника, або до нашої статті, сидячи вдома на дивані і попиваючи каву.

У чому переваги ламінату перед іншими покриттями для підлоги? Найпоширеніша товщина ламінату в наші дні 12мм. І в цілому саме товщина панелі визначає, наскільки хорошим буде ваш ламінат: чим товще панель тим більш стійким виявиться ваш підлогу до різного роду навантажень, і тим краще його звукоізоляційні властивості. Існує два способи виробництва ламінату. Відмінності полягають у тому, яким чином всі верстви з’єднуються один з одним в одну монолітну структуру.

Як бачите, до складу ламінату входить дуже багато різних речовин, що дуже турбує тих, хто піклується про екологічність свого будинку. Тому рекомендуємо звертати увагу на знак Е1 на упаковці товару. Цей знак говорить про те, що кількість формальдегіду не перевищує допустимі норми. Якщо ж знака немає, то можливо для вас буде краще пошукати інший варіант.

При виробництві товару виробники врахували той факт, що ламінат може бути використаний не тільки в будинку, але й у різних комерційних структурах. Разом з цим прийшла думка, що варто виготовляти різне по своїй міцності підлогове покриття.

Виходячи з цього вони стали виробляти два типи ламінату: побутовий і комерційний. Кожен тип товару піддається не менш ніж вісімнадцяти тестам. У ході діагностики встановлюють ступінь звукопоглинання, стиранням, водостійкості, удароміцності, ступінь стійкості до механічних пошкоджень і т. д. Але основним тестом, який підкаже, як вибрати ламінат для підлоги, є кількість оборотів шліфувального круга до моменту стирання захисної плівки. Це наступне питання, який варто уточнити у продавця щодо якості товару. В даний час ви можете знайти ламінат зі ступенем зносостійкості в 7000, 9000, 11000 та далі до 24 тисяч обертів.

Безумовно, чим вище кількість обертів, тим довше прослужить вам ваше підлогове покриття. Залежно від зносостійкості ламінат ділиться на 6 класів. До якого класу належить обраний вами варіант, ви також можете побачити на упаковці. Класи позначаються спеціальними маркерами будиночками або будівлями з кількістю чоловічків від 1 до

3. Термін використання побутового виду ламінату невеликий (приблизно 5-6 років). З цієї причини краще купити ламінат, який випускається.

Він має наступні маркування: Існує ще ламінат, який має 34 маркування. Його стали поставляти в продаж в 2005 році (компанія Alloc).

Виробники дають на нього довічну гарантію. У вас є можливість це перевірити.

Тільки що ми з вами розібрали технічні особливості даного підлогового покриття. З приводу вибору кольору і фактури, думаю, рекомендацій нікому не потрібно. Можу лише порадити деякі новинки.

Компанія та Студіо54. Пол з цієї колекції привнесе у ваш будинок яскраві соковиті кольори і підніме вам настрій в будь-яку негоду. Ці колекції просто справжня знахідка для любителів ненудних інтер’єрів. Кожному, хто задається питанням, як вибрати ламінат для підлоги, фахівці рекомендують звернути увагу на ще одне маркування: на упаковці має бути позначення E LF.

Це позначення говорить про те, що даний виробник складається в Європейській асоціації виробників ламінованих підлог. А це означає, що даний виробник просто зобов’язаний виконувати певні зобов’язання щодо якості виробленого товару і щодо його екологічності.

Найкраще у виробництві ламінату зарекомендували себе компанії (Норвегія), (Німеччина), (Швеція), (Швеція), (Австрія). Проте варто пам’ятати, що будь-яку річ можна зіпсувати, якщо не дотримуватися умов експлуатації та установки. Обов’язковою умовою при укладанні ламінату є рівну основу, на яке ви збираєтеся вмонтовувати покриття, і наявність підкладки. Підстава вважається рівним, якщо на площі 2м. кв. перепад висоти не перевищує 2мм.

Товщина підкладки зазвичай ровняется 2 мм, але іноді це може бути і 5 мм. Підкладка виконує одночасно декілька функцій: згладжує дрібні нерівності бетонної основи, є свого роду амортизатором між ламінатом і бетонною основою, покращує теплоізоляцію і запобігає деяку кількість ударних шумів. Під підкладку потрібно обов’язково постелити поліетиленову плівку для того, щоб захистити ваш підлогу від вологи.

І ще один важливий момент: не намагайтеся зробити підкладку якомога товщі в надії на те, що це послужить для кращої звукоізоляції. Зрештою ваше новаторство призведе до того, що в деяких місцях підкладка сомнется (її товщина стане 1-2 мм), а в інших місцях стане ще товщі.

І вийде, що перепад підстави під ламінатом буде досить великим, і ваш ламінат просто затріщить в місцях стику.

Як вибрати ламінат?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!