Як вибрати фоторамку?

Як вибрати фоторамку?

Цифрова фоторамка це сучасний пристрій, що прийшло на зміну звичайним рамкам й альбомами для фотографій. Тепер немає потреби проявляти плівку і роздруковувати фотографії, досить просто завантажити з цифрового фотоапарата фотографії в рамку. Хоч вартість цифрових фоторамок відносно не велика (ціна коливається в діапазоні від 40 до 200 доларів), проте до вибору даного пристрою необхідно підходити серйозно і усвідомлюючи різницю між тією або іншою моделлю. Щоб зрозуміти, як вибрати цифрову фоторамку пропоную Вам вивчити всі параметри цифрових фоторамок.

Знаючи можливості пристрою, Ви зможете визначити необхідний перелік основних функцій і, виходячи з цього, зробити правильний вибір. Тип пристрою Як правило, подібні пристрої поділяють на три основні групи: Фоторамки. Пристрої, призначені для заміни рамок для фотографій.

Зовні вони виглядають як звичайні рамки для фотографій, але з екраном замість скла. Фотоальбоми. Ці цифрові пристрої призначені в першу чергу для зберігання фотографій.

Відрізняються від фоторамок тим, що мають менший екран, але набагато більший обсяг пам’яті (вбудований HDD-накопичувач). Фотобрелкі. Мініатюрні брелки з дуже маленьким екранчиком, для фотографій. Зовні вони нічим не відрізняються від звичних нам брелків для ключів.

Розмір екрану Залежно від обраного типу пристрою відрізняються і розміри дисплей. Його вимірюють по діагоналі від ближнього нижнього кута до протилежного верхнього. Діагональ різна від1 дюймадо19 дюймів.

Природно від розміру екрана цифрової фоторамки залежить і ціна (чим більше, тим дорожче). Оптимальним вибором покупців останнім часом стали фоторамки з діагоналлю екрану від 7 до 8 дюймів. Роздільна здатність дисплея Ще один важливий параметр, адже саме від нього часто залежить якість і чіткість зображення. Чим більше дозвіл дисплея, тим краще. Діапазон дозволу дисплея становить від 96х64 пікселів до 14401024 пікселів.

Враховуйте той факт, що чим більше буде діагональ дисплея, тим більше Вам буде потрібно число пікселів для якісної картинки. Іноді слід заощадити на розмірі, але зберегти чіткість зображення.

У цьому моменті необхідно орієнтуватися на місці покупки, порівнюючи обрану модель з аналогічними цифровими фоторамками. Формат фоторамки Якщо Ви вже вибрали цифровий фотоапарат і навіть купили його, то знайдіть в інструкції інформацію про те, в якому форматі фотографує Ваше пристрій і вже виходячи з цього, вибирайте формат майбутньої фоторамки.

Інакше, якщо фоторамка матиме інший формат, ніж може фотографувати фотоапарат, то у Вас будуть відображатися в фоторамці або обрізані фото, або з чорними смужками з боків. Однак якщо Ви вмієте самостійно обрізати зроблені цифрові фотографії (це можна легко зробити в будь-якому графічному редакторі на комп’ютері), то можете навіть на звертати уваги на даний параметр. Об’єм вбудованої пам’яті Більшість фоторамок мають Flash-пам’ять, яка не перевищуватиме 2 Гігабайтів, проте цього цілком достатньо для зберігання приблизно 700 фотографій одночасно (це число залежить від розміру зроблених фотографій). Крім того, більшість фоторамок мають вхід для додаткових карт пам’яті і флешок. Цифрові фотоальбоми, як ми вже писали, мають HDD-накопичувач, і вбудована пам’ять може досягати до 750 Гігабайт в одному пристрої.

Для більшості покупців такі величезні обсяги вбудованої пам’яті просто не до чого і багатьом, як правило, вистачає навіть 256 Мегабайт Flash-пам’яті, адже цього достатньо, щоб завантажити близько сотні зроблених фотографій. * Нагадаю, що інформацію (в даному випадку фотографії), яка є на вбудованої пам’яті можна безліч разів перезаписувати. Додаткові функції і можливості: При виборі цифрових фоторамок слід не забувати і про додаткові функції, які можуть Вам сподобається: Програвання відео. Не буде зайвим, якщо Ваша фоторамка буде мати функцією перегляду відеозаписів, які Ви зробили на цифрову відеокамеру або навіть на мобільний телефон.

Однак тут необхідно врахувати обсяг пам’яті пристрою і підтримують формати. Якщо захочете дивитися в цифровий фоторамці цілі фільми, тоді обов’язково врахуйте ці моменти, інакше розчаруєтеся. Прослуховування звукових доріжок. Наявність вбудованих динаміків буде обов’язковою умовою, якщо купуєте фоторамку і для прослуховування аудіозаписів або відео. Підтримка 3D.

Бажаєте отримати тривимірне зображення фотографій або відеоматеріалів, тоді уточніть в магазині перед покупкою обраної техніки про наявність 3D-технології в обраній Вами фоторамці. Сенсорний дисплей. Бажаєте звести кількість кнопок на фоторамці до мінімуму і зробити навігацію в пристрої ще більш простий?! Тоді рекомендую звернути свою увагу на фоторамки з сенсорним дисплеєм.

Іншими словами, міняти фотографії та виконувати інші настройки можна буде за допомогою натискань пальцями по екрану. Недолік такої можливості полягає в значній ціною.

Тепер, знаючи основні параметри, Ви можете без проблем вибрати кращу цифрову фоторамку для себе і своєї сім’ї. Удачи!.

Як вибрати фоторамку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!