Як вести себе з подругою?

Як вести себе з подругою?

Да-а, нелегко доводиться незаміжньою холостячки, коли подруга нарешті знаходить своє сімейне щастя. З одного боку, радість за близьку людину, а з іншого. Ось такий лист прийшов до нас від читачки Ольги: Не так давно моя найкраща подруга вийшла заміж. З тих пір її як підмінили.

Раніше ми проводили багато часу разом, не раз один одного виручали, а зараз, як їй ні подзвони, у неї то чоловік захворів, то в магазин треба бігти, то свекруха на вокзалі проводжати. І навіть коли ми зустрічаємося, всі її розмови зводяться до її сімейним проблемам, вона без кінця спілкується по телефону з чоловіком: Я вже скоро, милий! . Чесно кажучи, часом мені просто ніяково перебувати з нею поруч, тому що я відчуваю себе неповноцінною, непотрібною. Ну а в компанії з її чоловіком і зовсім третьою зайвою.

Як же потрібно спілкуватися з заміжніми подругами, щоб не відчувати себе при цьому ніяково і самотньо? Досить поглянути на ситуацію під іншим кутом і освоїти прості правила поведінки з сімейними дамами. Давайте на кількох прикладах розглянемо вчинки вашої подруги і поговоримо про те, як на них реагувати. Подруга проводітсья вами менше часу Ваші дії. Не влаштовуйте істерик з приводу того, що подружка зовсім про вас забула, залежало на своєму муженьком і закопалася в домашніх справах.

Не вішайте на неї свої проблеми (У мене кішка втекла, а тобі наплювати. Ти навіть не приїхала мене підтримати!). Не називайте подругу зрадницею і (боже упаси!) Не ображайте і не критикуйте її чоловіка. Не здумайте ходити з подругою на її побачення, якщо вона вас, звичайно, з собою не кликала. Зрозумійте, зараз ваша подруга і її коханий поводяться як інопланетні істоти, жадібно пожирають один одного очима. Але пройде час, вони спустяться з небес на землю.

Ваше завдання в тому, щоб вони за цей неземний період встигли скучити по спілкуванню з вами, а не зненавидіти вас. Подруга на все вечерінкіпріходіт з другою половиною Ваші дії. Не бійтеся приходити без супроводу.

Ви повинні навчитися сприймати зустріч з сімейними людьми як шанс побачитися з улюбленими друзями, а не як черговий нудний вечір, де ви зайва на цьому святі життя. Тільки, користуючись нагодою, що не вивалюйте на приятельку всі свої біди і проблеми.

І звичайно, не здумайте ображатися, коли вона понесеться танцювати зі своїм обранцем. Подруга постійно розповідає про своїх дітей Ваші дії. Ставтеся до цього з розумінням. Для жінки материнство це велике щастя, і ще невідомо, як ви будете фанатіти від своїх чад. Не дзвоніть подругам посеред ночі, навіть якщо тільки що побачили комету Галлея або зустріли чоловіка всього вашого життя.

Напевно в цей момент вона тільки поклала спати свого малюка, у якого ріжуться зуби і який не давав їй спокою всю добру половину ночі. А взагалі, якщо це дійсно ваша найкраща подруга, то навряд чи вас дратуватиме її материнська фанатичність. Швидше за все, ви самі полюбите її дитини з першого погляду і завалите його подарунками.

Подруга дзвонить вам і пропонує поспілкуватися Ваші дії. Подумки проковтніть уїдливе: Ну ось, нарешті у неї прокинулася совість і вона згадала про мене! і весело дайте відповідь: Катюшка, я так рада тебе чути! . Подруга задає дурні питання, наприклад: Чому ти досі не заміжня? Ваші дії. Не сприймайте ці питання в багнети (хоча варто визнати, що від них віє безтактністю). Погляньте на цю проблему по-іншому: ваші подруги щасливі зі своїми чоловіками і бажають такого ж щастя вам.

Постарайтеся думати саме так, навіть якщо знаєте, що за цим закоханим егоїзмом нічого, крім закоханого егоїзму, не варто. Або придумайте універсальна відповідь на це питання (Зате я можу мати купу шанувальників!). Незаміжніми дівчатами рухає заздрість Жінки, які звинувачують подруг в тому, що ті після заміжжя перестали цінувати дружбу, насправді або заздрять щасливим подружкам, або просто ревнують їх до чоловікам, говорить психолог Маргарита ВОЛКОВА. І причина виникнення таких почуттів криється в особистих комплексах неповноцінності. Коли ви навчитеся сприймати свою самотність як тимчасове явище, яке скоро закінчиться, і ви зустрінете чоловіка, з яким готові будете зв’язати все своє життя, заміжні подружки НЕ будуть здаватися вам такими вже мегера і зрадницею. Навчіться радіти чужому щастю!

І замість того щоб нерозумно ревнувати або заздрити, займіться пристроєм власного особистого життя. Зрештою, яка різниця, зможемо подруга чи ні? Ви ж все одно її любите, а вона любить вас, вам цікаво разом, вас багато що пов’язує. І напевно вона з таким же інтересом буде вислуховувати ваші монологи про вашого чоловіка і дітей, які зовсім скоро у вас з’являться. Займіться своїм особистим життям Ситуація, коли після весілля друзі відходять на другий план, характерна і для чоловіків, каже журналіст Антон БОРЦІВ.

Як би вони не запевняли приятелів, що після одруження нічого в їх відносинах не зміниться, на ділі все відбувається за звичним сценарієм: то дружина не пускає, то дитину з дитячого саду потрібно забрати, то змішувач у ванній поміняти. Одним словом, зустрітися з друзями не завжди виходить. Те ж саме відбувається і у дівчат. Але проте на щастя своїх друзів і подруг потрібно ставитися доброзичливо і з повагою. І замість того щоб бігати за ними, тріпати нерви їм і собі, краще зайнятися своїм особистим життям, щоб не залишитися до 40 років в гордій самоті.

А ще краще переїхати в незнайоме місто, як це свого часу зробив я, і тоді ревнощі до других половинкам своїх друзів піде сама собою.

Як вести себе з подругою?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!