Як в Windows 7 відключити автозапуск?

Як в Windows 7 відключити автозапуск?

У Windows 7 можна легко настроїти параметри автозапуску для дисків і пристроїв залежно від їх типу і змісту. Наприклад, можна дозволити автоматичне відтворення аудіо-CD і DVD-відео, і одночасно з цим заборонити автозапуск компакт-дисків зі змішаним вмістом. Також можна повністю відключити функцію автозапуску для всіх пристроїв і дисків. Щоб налаштувати параметри автозапуску, відкрийте Панель управління — Всі елементи панелі управління — Автозапуск.

Навпроти кожного пристрою і носія, що підтримує функцію автозапуску, є список, що розкривається варіантів, які зазвичай пропонується виконати при підключенні цього пристрою або диска. Для всіх дисків і пристроїв доступні три основні варіанти: Відкрити папку для перегляду файлів, використовуючи Провідник Чи не виконувати жодних дій Запитувати щоразу (при підключенні диска або пристрою цього типу буде пропонуватися вибір варіантів).

Для деяких типів дисків і пристроїв можуть бути доступні додаткові варіанти. Виберіть потрібний варіант і натисніть кнопку Зберегти. Щоб відновити параметри автозапуску за замовчуванням для всіх носіїв і пристроїв, натисніть кнопку Відновити умовчання (вона знаходиться в самому кінці списку) і потім Зберегти.

Щоб відключити автозапуск для всіх пристроїв і дисків, зніміть прапорець Використовувати автозапуск для всіх носіїв і пристроїв і натисніть кнопку Зберегти.

Щоб дозволити автозапуск певного пристрою або конкретному диску при відключеному автозапуску, утримуйте під час вставки диска або підключення пристрою.

Як в Windows 7 відключити автозапуск?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!