Як в «Однокласниках» видалити фото?

Як в 'Однокласниках' видалити фото?

Потребуєте видаленні коментарів до ваших фотографій, вам потрібно знайти ваші коментарі до фотографій. Щоб їх знайти, відкриваємо фотографію для перегляду. Натисніть на кількість коментарів, які додані до вашої фотографії, потім натисніть на хрестик поряд з тими коментарями, які ви хочете видалити. Сам хрестик перебуває з права від покажчика часу, в який залишили коментар.

Він з’являється тоді, коли навести на нього покажчиком мишки. Інший спосіб. На головній сторінці соціальної мережі однокласники натиснути під фотографією на кількість коментарів, яке вам написали до фотографії. Після цього, наводимо курсор мишки з правого боку від покажчика часу.

З’явиться хрестик, який необхідно натиснути і коментар буде видалено. Ще один варіант.

Натиснути на (1) Обговорення. Потім, якщо це ваша фотографія, то вона буде перебувати в пункті Мої. Вибрати фотографію (2), з якою ви хочете видалити коментарі, натиснути хрестик (3) з правого боку коментаря, який ви хочете видалити.

Є час коли був написаний коментар. Біля часу, з правого боку, наводимо курсор мишки, з’явиться хрестик, який необхідно натиснути. У мене на зображенні це місце позначене червоною крапкою.

Читайте також: Повернутися назад.

Як в «Однокласниках» видалити фото?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!