Як скласти іспит з водіння?

Як скласти іспит з водіння?

Внутрішній іспит Внутрішній іспит з теорії здається в автошколі безпосередньо перед іспитом в ГИБДД. Іспит з теорії приймає Ваш викладач, директор і члени екзаменаційної комісії. Вам потрібно буде вирішити 3 квитка без помилок.

При позитивній здачі теоретичного іспиту і при виконанні практичної програми повністю, Ви допускаєте до здачі іспиту з водіння. Іспит з водіння приймає ваш інструктор і директор автошколи.

При позитивній здачі всіх етапів внутрішнього іспиту, Вам видається свідоцтво про закінчення автошколи встановленого зразка з оцінками і Ви допускаєте до іспиту в ГИБДД. Іспит в ГИБДД Іспит в ГИБДД здається організовано на тих же машинах, на яких проводилося навчання.

З собою потрібно мати паспорт. -Іспит в умовах інтенсивного руху. Етап 1 ТЕОРЕТИЧНИЙ ІСПИТ На комп’ютері або письмово ви повинні відповісти на один квиток, що складається з 20 питань за 20 хвилин Допускається не більше 2-х помилок.

Етап 2 ІСПИТ НА автодромі 1. Зупинка і рушання на підйомі без відкату 2. Розворот в обмеженому просторі (у дворику)

3. Паралельна парковка заднім ходом 4. В’їзд в бокс заднім ходом (гараж) 5. Змійка На іспиті виконується всього 3 вправи, на розсуд інспектора ДІБДР.

Ці вправи оголошуються безпосередньо перед початком екзамену. Якщо при здачі автодрому Ви виконали дві вправи без помилок, а з одним елементом не впоралися, то Вам дається можливість один раз перездати цей елемент. Етап 3 Іспит в умовах інтенсивного руху Останній етап-це водіння по місту. Є кілька маршрутів, за якими зазвичай проходить іспит.

Маршрут проходить по вулиці Фрунзе, Червоноармійському проспекту, вул. Дм. Ульянова, вул.

Демонстрації. Маршрут проходить по вулиці Фрунзе, Червоноармійському проспекту, вул. Дм.

Ульянова, вул. Революції. Маршрут проходить по вулиці Лейтейзена, вул.

Пушкінській, вул. Свободи, вул. Камінського, вул.

Демонстрації. Маршрут проходить по вулиці Першотравневій, вул. Свободи, вул. Л. Толстого, вул. Бундуріна.

Маршрут проходить по вулиці Фрунзе, Червоноармійському проспекту, вул. Дм. Ульянова, вул.

Першотравневій.

Як скласти іспит з водіння?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!