Як самому зробити сходи?

Як самому зробити сходи?

Наша компанія вирішила піти на зустріч клієнтам із золотими руками і тут опишемо Вам, як можна виготовити сходи самостійно, з мінімальними витратами часу і коштів. Найпростіший спосіб (хоч пряму, хоч з майданчиком) це зробити її на косоурах.

Простота в даному випадку кращий вихід, а перелік преимущест можна перераховувати довго: По-перше: Вам не доведеться врізати щаблі в тятиву (і тим більше робити підкладки), ступінь просто кладеться на косоур, а місця кріплення закриваються дерев’яними заглушками, Ви можете і встановити на них дубові сходи, пофарбувати все це в два кольори (темний і білий) і отримати сходи з каталогу, А можете не купувати щаблі, а скористатися підручними матеріалами і самим виготовити ступені, Також Вас ніхто не обмежує у виборі балясин: Ви можете купити і поставити як прості соснові балясини (і, до речі, теж пофарбувати їх в білий колір), так і металеву огорожу (нержавійку або ковку), а можете взагалі не робити огородження (особливо, якщо у Вас сходи йде між стін), Проста установка ступенів і огорож, Проста установка подступенков, Легка заміна ступенів (у разі необхідності), Легка підгонка сходи по висоті і ширині, Можливість зрушити косоури до центру ступенів і обійти батарею або підвіконня. Або просто створити свій неповторний стиль сходи, Правильна геометрична форма косоура дозволяє комбінувати сходи разом зі стелажами. Єдине, що Вам необхідно це косоури. У домашніх умовах і без спеціального обладнання виготовити їх буде проблематично, та й зовнішній вигляд їх буде виглядати, швидше за все, кустарно.

Так що наша компанія надаємо Вам можливість за цінами, значно зменшують вартість сходів (і не забувайте, що час це теж гроші!). До речі, якщо ви вже зважилися на подібний шлях, то розгляньте також варіант металевого моно-косоура. Нижче наведена спрощена інструкція по розрахунку геометрії сходів. Знову-таки якщо у вас виникнуть питання, Ви завжди можете. Для того щоб зрозуміти, яка сходи Вам підійде, необхідно розібратися з, всього лише, двома пунктами.

1. Висота Для розрахунку кількості ступенів береться висота від підлоги першого поверху до підлоги другого поверху (нам же треба вийти на підлогу другого поверху, а не на стелю-)).

На рис. 1 ми бачимо, що висота від підлоги до підлоги 2900мм. Ділимо цю висоту на 14 підйомів і отримуємо: 2900/14 = 207. 1мм Так як крок 207.

1мм є нестандартним і дешевше буде, то округляйте це розмір в більшу сторону і кратно 5мм, тобто до 210мм-це і буде висота кроку нашої і, тепер уже, Вашої майбутньої сходи. Зайва висота забирається при підгонці на місці на першому або останньому кроці.

2. Довжина сходів і довжина прорізу Знову таки розглядаючи процес виготовлення сходів з точки зору економії, повернемося до стандартного косоуру. У нас є стандартний косоур з кроком 210мм і проступью 220мм (+50 мм нависання). Його і будемо розглядати. Щоб розрахувати довжину, множимо наявні 14 сходинок на проступь (220 мм) і отримуємо: 14 * 220 = 3080 мм (див. рис.

2) Мінімальна довжина прорізу у варіанті таких сходів становить 2670 мм. (Див. рис. 3 Якщо у Вас є сумніви, що для Вашого будинку не підійде стандартний косоур, Ви можете звернутися до наших фахівців і ми постараємося підібрати Вам стандартний косоур, або, в разі необхідності, виготовити індивідуальний.

Сподіваємося, що наші поради принесуть Вам користь! З повагою, колектив ЛДМ-СТРОЙ.

Як самому зробити сходи?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!