Як садити полуницю?

Як садити полуницю?

Як посадити полуницю восени? Восени полуницю висаджують з початку серпня і до кінця вересня, після дощів або поливу грунту на яку ви будете висаджувати розсаду полуниці. Якщо ви встигли посадити полуницю в проміжок з 5 серпня і до 20 вересня то ваші саджанці зміцнюватися і переживуть зиму, якщо ви запізнилися з висадкою то найбільше ваші саджанці загинуть. Перед тим як садити свою полуницю вам потрібно буде визначитися з місцем посадки саджанців, так як від цього залежить ваш майбутній урожай. Полуниці більше всього підходить чорнозем і темні лісові грунти.

Також для гарного врожаю і його дозрівання вам потрібно вибрати західну частину невеликого схилу, не варто вибирати замкнуті простору, під деревами. І так перед тим як посадити полуницю восени вам потрібно підготувати землю.

Під час перекопування все кореневі системи інших рослин вам потрібно буде прибрати, також перевірити чи немає шкідників таких як: — Личинки хрущів. — Личинки дротяників. Не рекомендується робити при посадці полуниці восени. Не потрібно обробляти грунт гербіцидами, та іншими отрутами і хімікатами. Так як плоди полуниці можуть нести шкідливі речовини, що загрожуватиме вашому здоров’ю. Для посадки суниці вам потрібно викопати невеликі поглиблення на відстані один від одного в ряду 30 см, а між рядами до 90 см, так як полуниця не любить згущене.

На дно ямки вам потрібно буде трохи добрива і залити водою, так що б земля промокла. Потім беремо саджанець полуниці і садимо. Після всього полуницю можна накрити (Сеном, соломою, листям) для кращої зимівлі.

Але вам не варто накривати товстим шаром, оскільки там можуть завестися шкідники і це справить до загибелі вашої полуниці.

Як садити полуницю?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!