Як розтягнути тунель?

Як розтягнути тунель?

У цій статті ми описуємо процес розтягування проколу мочки вуха за допомогою розтяжки (адже існують і інші менш популярні способи). Розтягуйте прокол на ОДИН калібр за раз. Чим менше цифра калібру, тим він товщі наприклад 6к (4мм), 4к (5 мм), 2к (6мм). Калібри завжди парні і різниця між ними в 1-2 мм.

Таблиця калібрів. Занадто швидке або інтенсивне розтягування (більш ніж на 1 калібр за раз) може привести до надривів тканин, після чого зазвичай залишається шрам або рубці. Через це також може утворитися губа, коли шкіра виштовхується з проколу назовні. Враховуйте, що не всі навіть маленькі розтягнуті проколи зможуть стягтися назад до споконвічного розміром. За статистикою розтяжка більше 6 мм вже не стягнеться назад.

Дані інструкції НЕ застосовні до проколів хряща. Лубрикант, бажано з вітаміном Е, маслом жожоба, страуса ему або іншим зволожуючим маслом

Гарячий душ або ванна з морською сіллю допоможуть вам розм’якшити тканини навколо проколу. Вимийте руки антибактеріальним милом перед тим, як торкатися прикраси, розтяжки або проколу. Змастіть прокол лубрикантом і поступово вводите розтяжку в прокол, починаючи з її вузького кінця, поки її найширша частина не виявиться повністю в шкірі.

Слідом за розтяжкою вводите прикраса такого ж розміру. Використовуйте тільки професійні розтяжки і прикраси, але не інші домашні підручні засоби. Краще матеріали розтяжок сталь, скло, тефлон, акрил.

Не носіть розтяжки як прикраси, вони призначені для разового розтягування проколу, а не для повсякденного носіння. Не використовуйте силіконові, розкручуються плаг / тунелі, і плаг з подвійною спідницею (розширеннями на краях). Після розтягування краще використовувати гладкі рівні тунелі / плаг (без спідниць) або штанги з внутрішнім різьбленням.

Тунелі / плаг з подвійною спідницею (розширеннями з обох сторін плага) призначені для заживших проколів; фактично спідниці завжди трохи більше основного калібру. Робіть 1-3 місячні перерви між розтягуваннями проколу, понад 3 мм робіть більш тривалі перерви в 3-5 місяців.

Чим більше перерва, тим легше розтягувати наступного разу. Після розтягування протягом місяця постарайтеся не носити прикраси з органічних матеріалів, акрилу, силікону.

Як розтягнути тунель?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!