Як розрахувати транспортний податок?

Як розрахувати транспортний податок?

Якщо ви недавно купили ваше перший транспортний засіб, то ви можете і не знати про те, як нараховується щорічний транспортний податок. Проте, математика зводиться до рівня п’ятого класу. Як розрахувати транспортний податок? Кроки.

1 Кожен володар транспортного засобу щороку у себе в поштовій скриньці знаходить повідомлення про необхідність сплати транспортного податку. У процедурі сплати немає нічого складного, весь процес зводиться до простого походу в ощадкасу, але от як розрахувати, скільки коштуватиме користування автомобілем, тобто, розрахувати податкову ставку на автомобіль.

Особливо актуальний такий питання не для володарів авто, а для тих, хто збирається купити новий транспортний засіб. 2 Збір достовірних даних про автомобіль.

Якщо це ваш власний автомобіль або ви купуєте нове авто з салону, то проблем з визначенням віку або потужності двигуна бути не повинно. А от тим, хто збирається купити автомобіль з рук іншого автолюбителя, варто тримати вухо гостро нерідкі випадки шахрайства, так що завжди перевіряйте документацію на автомобіль. 3 Узгодження даних з таблицею оподаткування. Таблиця оподаткування транспортних засобів представляє з себе податкові ставки в рублях для кожного виду транспортного засобу.

На ставку впливають дуже багато параметрів, але в основному це потужність двигуна, тип кузова, а для нелегкових автомобілів ще і вік, тобто, час експлуатації. 4 Все, що вам потрібно зробити це знайти в таблиці ваш тип автомобіля, наприклад, легковий автомобіль з потужністю двигуна від 150 до 175 л. с. Поруч з найменуванням стоїть сума податкової ставки в даному випадку, 38 рублів. Таку таблицю можна знайти на сайті податкової інспекції, у вашому місцевому податковому управлінні, на сайті адміністрації вашого міста і на безлічі інших інтернет-ресурсів. Також ви можете отримати всю необхідну інформацію по телефону або особисто.

5 Безпосередньо обчислення. Залишається тільки перемножити показник з таблиці з кількістю кінських сил вашого двигуна.

6 Якщо через поломку і подальшого ремонту в ваш транспортний засіб був встановлений двигун іншої потужності, дані про якого розходяться з інформацією в техпаспорті, ви повинні відвідати відділення ГИБДД, де співробітники внесуть зміни до техпаспорт вашого автомобіля.

Як розрахувати транспортний податок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!