Як розморозити тісто?

Як розморозити тісто?

Немає нічого смачніше домашнього тесту — воно і зроблено з якісних продуктів і зберігає тепло ваших рук. Але на приготування тіста (особливо листкового) потрібно багато часу, який для багатьох господинь недозволена розкіш. Сучасні господині купують готове тісто, і добре, якщо воно свіже і м’яке.

У магазинах продається лише заморожене тісто, але от як розморозити тісто, якщо воно кам’яне, дріжджове або листкове, готове зламатися при розгортанні, — секрет знають не всі. Якщо часу на приготування випічки достатньо, використовуйте щадні способи розморожування: Звільніть тісто від упаковки: плівки або пакета. Викладіть тісто на дошку або коврик для розкочування і залиште його спокійно лежати.

Як правило, вистачає 5:00 для розморожування в умовах кімнатної температури. Тісто можна залишити на найтеплішою полиці холодильника на ніч. Через 10 годин тісто відтане.

Способи, як швидко розморозити тісто, досвідчені господині називають екстреними заходами і використовують їх тільки в разі крайньої необхідності. Найменший промах — і тісто може легко перетворитися на ком, покритий зовні сухою кіркою. Складнощі частіше виникають з тим, як розморозити дріжджове тісто.

Якщо допущена помилка при розморожуванні і відтанула тісто не піднімається, то можна вже не починати пекти пиріг. А тепер відкриємо секрет правильно розморожування дріжджового тіста:

Покладіть тісто в два поліетиленових пакети, зав’яжіть міцніше, випустивши зайве повітря, і опустіть в теплу воду. Воду у міру охолодження міняйте. Помістіть тісто в поліетиленовий пакет, оберніть рушником і покладіть на кришку гарячої каструлі. Акуратно перевертайте тісто, щоб розморожування йшло рівномірно. Перекладіть тісто в каструлю і поставте на теплу плиту поруч з розпаленого конфорками.

Не ставте на конфорки! Тісто можна розморозити за допомогою водяної бані, але стежте, щоб воно не прилипло до дна ємності.

Можна розморожувати тісто в мікрохвильовці, але хороші господині не люблять цей спосіб: вважається, що дріжджі втрачають свої властивості і корисність. З розморожуванням в мікрохвильовій печі потрібно бути обережними і попередньо краще прочитати інструкцію про вибір потужність і часу. Якщо немає функції розморожування, то підійде режим 80-100 Вт Поставте тісто на 45 секунд і періодично перевертайте його з боку на бік, інакше висохне верхній шар, і залишиться кам’яним внутрішній.

На відміну від дріжджового, таких труднощів з тим, як розморозити листкове тісто, не передбачається. Основні правила: Чи не размораживайте листкове тісто в мікрохвильовій печі! Звільніть тісто від фольги, плівки і викладіть на дошку.

При кімнатній температурі тісто розморозиться швидко, протягом 2-ух годин. Для екстреної разморозки помістіть тісто в поліетиленовий пакет, оберніть рушником і покладіть на батарею.

Не кожна жінка вибирає найбільш простий і швидкий спосіб розморожування тіста. Головне, щоб ваш метод був безпечний і не зіпсував якість випічки.

Можливо, краще подбати про розморожування заздалегідь: і нерви збережете, і результат буде приголомшливий.

Як розморозити тісто?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!