Як розморозити холодильник?

Як розморозити холодильник?

Мабуть, самої неприємною процедурою в побуті для господині є розморожування холодильника, який потім треба вимити і ретельно висушити. З цієї причини конструктори і дизайнери побутової техніки створили нову модель. Ну а якщо Ви власник старої моделі, то тут треба врахувати, що чим старше холодильник, тим частіше його потрібно розморожувати. Для того, щоб холодильник прослужив якомога довше, треба своєчасно його розморожувати.

Але ця процедура малоприємна, так як займає багато часу. Саме тому часто господині відкладають цю справу на потім. Отже, — там, де буде стікати тала вода, ставимо ємність для збору рідини; — на дно холодильника кладемо ганчірку, яка вбере в себе рідину, щоб підлога залишався сухим; — щоб холодильник повністю розморозився, знадобиться затратити від п’яти до семи годин. Багато господинь задаються питанням: Як розморозити холодильник? Звичайно, хочеться часом скоротити до мінімуму.

І багато хто починає лід зскрібати ножем, ламати його і так далі. Виробники радять нічого не робити, просто чекати Але це довго!

Допоможе сіль. Її треба насипати в блюдце, яке потім ставиться в морозильну камеру по центру. Якщо лід наріс і в нижній частині морозилки, то сіль можна насипати прямо на сам лід. Після оттайки, морозилка сухо насухо протирається.

Прискорити плаче режим допоможе вентилятор. Двері холодильника відкриваються навстіж, відкривається і дверцята морозилки.

Навпаки холодильника ставиться включений на повну потужність вентилятор. Цей спосіб розтопить лід за дві години. Так само, як і вентилятор допоможе в розпалюванні льоду. Тільки фен прискорює процес в рази!

Включіть фен так, щоб він давав гарячий струмінь повітря і направте її в морозильну камеру. У міру необхідності струмінь повітря спрямовують туди, де товщі лід. У маленькій каструльці на пару літрів гріємо воду, не обов’язково до кипіння, але так, щоб пішов гаряча пара. У морозилку кладемо рушник, складений у два три шари, на нього ставимо каструлю. Ви відразу помітите, як пар, перетворився на густе тепле хмара.

Закрийте дверку морозильника, а двері самого холодильника нехай залишиться відкритою. Чекайте Коли вода в каструлі охолоне, підігрійте її і знову поставте в морозильник. Як і спосіб з сіллю, тільки дещо відрізняється. Оцет наливають в блюдце і ставлять у центр морозилки. Якщо лід знаходиться і на нижній частині камери, то можна расприскать оцет з обприскувача.

А потім насухо все витерти ганчіркою. Розморожуємо Атлант швидко! Як розморозити холодильник типу Атлант? Допоможуть: губка, лопатка, ємність і гаряча вода.

Губкою наполовину збираємо лід і сніжну шубу з поверхні морозилки. При цьому губку треба постійно змочувати в гарячій воді і ретельно її відживає, тут головне температура.

Великі шматки льоду збираємо дерев’яною лопаткою і відправляємо у підготовлений посуд. Робити це треба оперативно, щоб лід не встигав танути.

Шматочки льоду, які неможливо дістати руками, можна підштовхнути до себе олівцем. Потім холодильник витираємо сухою ганчіркою, підсушуємо за допомогою фена, але не закриваємо, а даємо йому провітритися протягом півгодини.

Все.

Як розморозити холодильник?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!