Як розбити пляшку об голову?

Як розбити пляшку об голову?

У середу ділова і політична еліта Мурманська зібралася на новорічному банкеті у губернатора Мурманської області Марини Ковтун. Зібралася за свій рахунок після розпорядження Володимира Путіна не витрачати на корпоративи.

Після заходу всі бажаючі вирушили на afterparty в готель Меридіан. Там увагу керівник регіонального слідчого комітету посварився і мало не побився зі спікером обласної думи Василем Шамбір. Власник видання, блогер51, першим дізнався про перепалку. Олександр Серебренніков, автор сайту BLOGER51. ком: Проблеми почалися, як я зрозумів з розповідей учасників, починаючи з моменту розсадки.

Уявіть ситуацію, в якій за одним столом виявляються друга особа в області та керівники відомств, провідних кримінальне переслідування в його відношенні. У подібне ситуації опинилися й інші співробітники, в тому числі і буланих відомств: хтось міг сидіти в оточенні людей, кого раніше колись садив. Виявляється, слідчі проводили у спікера обшуки у справі про розкрадання, в яких звинувачують енергомагната Геннадія Шубіна.

Так корпоратив виявився зрізом настроїв в еліті Мурманська точніше, того, що політологи називають розколом еліт. Перший конфлікт зуміли погасити, але тут же розгорівся другий. Під час якого знову увагу власник місцевого телеканалу Василь Пімінов вдарив пляшкою по голові замглави ФГУП Росатомфлот Мустафу Кашку. Олександр Серебренніков, автор сайту BLOGER51. ком: Пімінов колишній депутат Мурманської області, колись керував фракцією ЛДПР.

Що реально послужило конфліктом швидше за все, учасники перепилися під вечір, хтось щось сказав, і все почалося. Василь Пімінов накинувся на атомника Кашку після того, як Кашка не поділив місце за столом з віцегубернатором Анатолієм Векшин. Довідка. В обласній думі минулого скликання Пімінов очолював фракцію ЛДПР, тепер з ЛДПР його вигнали, він працює з Народним фронтом і розвиває медіабізнес недавно купив компанію ТНТБліц.

Відзначають, бойове поведінка на вечорі пов’язано з новознайденій вірністю вертикалі влади. Сьогодні Пімінов приніс свої вибачення всім, у кого изза інциденту в середу вночі зіпсувався настрій. Василь Пімінов, власник телеканалу ТНТ-БЛІЦ: Конфлікт насправді був, конфлікт був міжособистісний. Я б сказав, що конфлікту великого не було. Він там почався і закінчився.

Ніяких великих заяв з цього питання ми робити не збираємося, заяв нікуди не писали. Я взагалі вважаю, що треба це сприймати як маленьку неприємність. Єдине що погано, що люди були затягнуті в цю ситуацію, у людей зіпсувався настрій.

Приношу всім свої вибачення, хто якимось чином у цій ситуації брав участь, постраждав, у кого зіпсувався настрій. Прессслужба губернатора при цьому встигла спростувати повідомлення про бійки на корпоративі, ма сама губернатор Марина Ковтун заявила в твіттері: Ніяких опсіанних інцидентів на прийомі не було.

Дивуюся готовності деяких ЗМІ цитувати брехня в гонитві за дешевою сенсацією. Тема корпоративів цього року еволюціонувала від традіціоннихмподсчетов хто і за скільки відпочив до суперечок про ініціативу Володимира Путіна. Нагадаю, той розпорядився проводити новорічні корпоративи в держкомпаніях за рахунок топменеджмента.

Держкомпанії слухняно скасували заплановані свята, івентагентства в підсумку стали зазнавати збитків. Минулого уікенд тиждень корпоративів стартувала зі свята в Держдумі. Він запам’ятався тим, що на нього скинулися самі депутати; артисти виступали безкоштовно з поваги; Володимир Жириновський диригував хором хлопчиків, а голова Думи Сергій Наришкін в дуеті з Марією Максаковою виконав партію Бориско Моїсеєва.

В адміністрації президента оголосили, що новорічний корпоратив проводитися не буде. А пресссекретарь президента Дмитро Пєсков заявив, що таке рішення прийнято у зв’язку з тенденцією.

Сьогодні там проводять святковий прийом, і співробітники підрозділів Адміністрації будуть святкувати настання нового року в приватному порядку, хто на що здатний.

Як розбити пляшку об голову?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!