Як роблять тату?

Як роблять тату?

Процес створення татуювання починається з підбору картинки яку потім майстер завдасть на тіло. Часто клієнти самі не визначившись чого хочуть просять від майстра запропонувати якісь варіанти. А даремно. Адже носити потім буде не він.

Тому до вибору мотиву будующей тату треба підходити серйозно і усвідомлено. Вибравши або придумавши мотив можна звернутися до майстра. Він намалює або поправить вже наявний ескіз за бажанням клієнта.

Потім за допомогою спеціальної копірки малюнок переноситься на тіло. І після цього починається процес татуювання. Перекладений на тіло ескіз, перед нанесенням татуювання Заходи стерильності: збирати інструмент для татуювання майстер зобов’язаний у присутності клієнта. Все не одноразові частини машини повинні бути стерилізовані і стерильно упаковані.

Розкривати стерильну упаковку майстер зобов’язаний у присутності клієнта. Перед тим як збирати інструмент татуювальник повинен одягнути рукавички. Процес: Перед нанесенням татуювання майстер малює зображення.

Переводить його на шкіру клієнта. І контурної машиною робить контур, фарбує гострі й тонкі куточки зображення. Потім закрасочной машиною фарбує картинку, завдаючи кольорову фарбу по всіх частинах зображення.

Після чого тіньової машиною робить тіні, як у живописі, падаючі тіні і власні. Загоєння, догляд за татуюванням: Від того як клієнт доглядав за татуюванням залежить якість зображення.

Приблизно 50% успіху залежить від догляду в період загоєння. Найпростішим відходом є нанесення крему на ранову поверхню кожні 3-4 години.

Для цього найбільше підходять крему: Бепантен, Бепантен +.

Як роблять тату?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!