Як різати м’ясо?

Як різати м'ясо?

Багато хто любить м’ясо, але мало знаю про те, що м’ясні страви виходять найбільш смачними, соковитими і зовні красивими, якщо м’ясо правильно нарізано. Тому важливо знати, як правильно різати м’ясо. Безумовно, все приходить з досвідом, але пропоновані нижче кілька порад допоможуть у його придбанні. Перед тим, як починати різати м’ясо, рекомендується дати йому полежати протягом 10-15 хвилин для рівномірного розподілу соків і полегшення самого процесу нарізування.

Також дуже важливо мати відповідний інструмент, ніж для нарізання повинен бути гостро наточений і добре збалансований, не варто використовувати зазубрений інструмент. Довжина леза ножа повинна бути близько 20 см.

Розрізати краще на великій дерев’яній обробній дошці, під яку можна покласти рушник щоб уникнути її ковзання по столу. Щоб м’ясо не линула по дошці, його варто притримувати виделкою.

М’ясо без кісток рекомендується нарізати вздовж волокон тонкими шматками, завдяки чому буде потрібно менший час для його приготування, отже, воно не встигне втратити більшість своїх корисних властивостей. Ніж слід тримати під прямим кутом по відношенню до дошки, а починати різати з товстою боку шматка. Розташувавши лезо ножа вздовж волокон, на ніж варто злегка натискати, відтягуючи його на себе, таким чином, щоб волокна не рвалися, а різалися.

При необхідності відділення м’яса від кістки, лезо ножа треба розташовувати так, щоб воно було направлено у зворотний бік від руки, що тримає кістка, щоб уникнути отримання травми. Різати стоїть по діагоналі до самої кістки.

При нарізуванні кубиків намагайтеся, щоб вони були однакового розміру, в іншому випадку вони не тільки не будуть естетично виглядати в готовому блюді, але можуть і не до кінця приготуватися, зіпсувавши смак страви.

Як різати м’ясо?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!