Як разлочить модем «Білайн»?

Як разлочить модем 'Білайн'?

Відвідувачі нашого сайту хочу Вам повідомити на мою дуже цікаву новину. Прочитавши дану статтю, Ви зможете безкоштовно розблокувати модеми ZTE MF192, так так ви не помилилися нарешті це здійснилося. Я особисто цієї події чекав вже більше 2 років, з тих пір як мені попався вперше ZTE MF192 від оператора МТС. Пам’ятаю довго шукав, що можна зробити і ніяк не міг зрозуміти, чому жодна з відомих мені на той момент програм, призначених для модемів ZTE не бачили даний модем.

Це пізніше стало відомо, що у нього нова архітектура і побудований на новому процесорі ICERA. Напевно хто займається модемами, для них вже слово ICERA викликає алергію, т. к. відразу виникають проблеми з розблокуванням даних модемів. Довгий час ніхто не міг розблокувати ZTE MF192, потім нарешті один бокс додав на підтримку і випустив клієнтське додаток для разових разблокіровок, з цінником 15 доларів.

Зрозуміло, що це ціна дуже завищена, коли можна купити використаний модем huawei в межах 200-500 рублів, який можна легко розблокувати. Ну а тепер про головне.

Як розблокувати модем ZTE MF192 безкоштовно: Підключаємо модем ZTE MF192 без сім-карти до комп’ютера. Встановити софт від модему на комп’ютер і чекаємо, коли драйвера від модему будуть встановлені. Відключаємо антивірус і інтернет (т. к. програма unlocker сприймається як вірус, хоча це не так).

Але якщо для вас це перепона і ви боїтеся за збереження даних тоді у вас вихід один скористатися платними анлокер (dc-unlocker або login plus). Запускаємо програму для розблокування модему ZTE MF192 і у вікні натискаємо кнопку Unlock.

Чекаємо коли процес розблокування завершиться і ви побачите у вікні програми DONE. Після цього модем MF192 можна витягати і вставляти сім-карту будь-якого оператора, т. к. модем у вас вже розблокований.

Переваги даної програми: Програма — unlocker для модемів ZTE MF192, 192 +, 190B дозволяє розблокувати модеми ZTE c процесором Icera. Немає необхідності купувати кредити, необмежену кількість разблокіровок, немає прив’язки по залізу до вашого комп’ютера.

Перевірена на працездатність на Windows XP, Windows 7, Windows 7 x64. PS хочу вам продемонструвати успішне застосування даної програми на різних прошивках і різних операторах BD_MF192V. 1. 0. 0. B06 Білайн Росія BD_MF192V.

1. 0. 0. B05 Білайн Росія BD_MF192 + V. 1. 0. 0. B04 МТС Росія

У міру появи успішних разблокіровок на інших версіях прошивки буду скріни додавати. Завантажити програму анлокер для модемів ZTE MF192 можете у нас в завантаженнях.

Як разлочить модем «Білайн»?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!