Як провести час з одним?

Як провести час з одним?

Чим зайнятися компанії друзів, поки ще на вулиці холодно, вітряно і бридко? Звичайно, можна, як завжди, піти в нічний клубу, кіно, чергове кафе або й просто посидіти у когось вдома з чаєм / кави і поговорити.

Але такі посиденьки колись обов’язково набридають, якими цікавими не були б розмови між друзями. Які ж аналоги зимово-весняного відпочинку можна запропонувати компанії? Відмінний спосіб весело провести час і порухатися (що в холодну пору року дуже навіть доречно) — пограти в яку-небудь гру, наприклад — у дартс.

Набори для гри в дартс стоять зовсім недорого, можна розбитися на команди або грати кожен сам за себе, в будь-якому випадку, азарт забезпечений. Якщо дозволяють розміри кімнати і є великий стіл, придбайте сітку для гри в пінг-понг (хоча можна і не купувати, тут є місце імпровізації), пару ракеток і м’ячиків. Тільки краще відразу заховати всі скляні предмети і спробувати розташувати стіл подалі від вікна. Якщо ж Ви не захочете трощити власний будинок, є купа закладів, які пропонують різні цікаві способи розважити себе і своїх друзів, не виходячи з приміщення: більярд, боулінг, скелелазіння, басейн.

Можна піти в спортивний зал і перевірити, хто розвине велику швидкість на велотренажері. Нарешті, для домосідів є шахи, шашки, нарди, настільні ігри (такі як монополія), твістер, крокодил. Навіть в тетріс можна грати на кількість балів або на швидкість збирати з карт будиночки.

А чому б не зайнятися спільною творчістю? Спробуйте разом скласти гімн вашої компанії.

Якщо хтось грає на гітарі — покладіть слова на музику, і будете мати спільну, свою пісню. Можна спробувати всім разом написати цікаву статтю, повість чи казку. У цій справі варто тільки почати, результат буде дуже непередбачуваним — письменники підхоплюють думки один одного, додають гостроти і гумор.

Спробуйте провести тематичні вечірки. Навіть під підготовки до дійства доведеться докласти максимум фантазії і знань з теми (а теми можуть бути самими безглуздими, наприклад вечір у стилі марсіан або день газети з відповідним оформленням, одягом з газет і т. д.). Візьміть великий шматок старих шпалер або ватман, купу журналів по дизайну, ножиці і клей і спробуйте разом створити ідеальний будинок, вирізаючи і наклеюючи елементи інтер’єру, які будуть до душі. Або намалюйте його. Ви зможете дізнатись більше про бажання і мрії своїх друзів і будете краще їх розуміти.

Це ще одна цікава ідея для компанії справжніх друзів. Візьміть календар на цілий рік розплануйте власні свята, які ви обов’язково будете зустрічати разом. Це можуть бути традиційні свята або придумані вами, наприклад, День крабових паличок або День зеленого кольору.

Експериментуйте, проявляйте фантазію і не бійтеся пропонувати друзям свіжі ідеї — разом ви отримаєте масу позитивних емоцій!.

Як провести час з одним?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!