Як приготувати Місо?

Як приготувати Місо?

Крім місо-пасти, ще одним обов’язковим компонентом місо-супу є бульйон дасі. У класичному варіанті він готується з комбу і боніто, але для вегетаріанського варіанту боніто цілком можна прибрати. 1. Обтерти брикет комбу з обох сторін паперовим рушником, намагаючись не стерти занадто багато білого порошку, що додає бульйону смак.

2. Покласти комбу в каструлю. Залити водою і залишити на 10 хвилин. Потім включити вогонь і витягти комбу з води перед тим, як вона досягне точки кипіння. Зменшити нагрів до слабкого. 3. Додати в каструлю пластівці боніто.

Вимкнути нагрів, коли вода почне кипіти. Почекати близько хвилини, щоб пластівці осіли на дно каструлі.

Процідити бульйон через марлю, щоб він став прозорим. (Марлю не вичавлювати.) З комбу і пластівців боніто можна зварити потім другий бульйон. Покласти водорості комбу в каструлю. Залити водою і залишити на 2 години при температурі 30 градусів, або на 3 години при 10 градусах. Бульйон, отриманий без нагріву, смачний сам по собі.

Можна додати в нього пластівці боніто. Бульйон з пластівцями досить нагріти до кипіння і негайно виключити.

Потім для отримання прозорого бульйону процідити його через марлю. Ну і звичайно який же місо суп може обійтися без водорості вакаме? Ну а далі вже існує безліч варіантів.

Я особисто роблю так: Пол чашки бульйону потрібно відлити і розвести в ньому місо. У бульйон, що залишився дасі кладу жменю вакаме і варю хвилин 10 (головне не переварити).

Потім додаю те, що є під рукою: кубики тофу, сирі нарізані печериці Доводжу до кипіння, вимикаю і додаю розведенням місо і пару столових ложок соєвого соусу (з ним ніжніше), додаю жменю кунжуту і зелений лук. Найголовніше правило місо-пасту ні в якому разі не можна доводити до кипіння!

Ще відмінний варіант: покласти в тарілку соєві паростки і залити їх супом надзвичайно смачно!.

Як приготувати Місо?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!