Як позбутися від бліх?

Як позбутися від бліх?

Будьте особливо обережні з маслом чайного дерева і використовуйте продукцію 1% або менше, так як воно може викликати нудоту, блювоту, сонливість і загальну слабкість. З цим маслом, більше — не означає краще. Не використовуйте будь-яку продукцію у великих кількостях, особливо ефірні масла.

Ефірні олії є токсичними для багатьох тварин, особливо для кішок. Проконсультуйтеся з ветеринаром.

Слідкуйте за реакцією своїх вихованців. Не давайте все відразу.

Спробуйте одну річ за раз, щоб вам було зрозуміло не заподіює це шкоди домашньому улюбленцю. Багато прихильників трав стверджують, що деякі ефірні масла є безпечними для кішок. Загальноприйнятими маслами, безпечними для кішок, вважаються масло кедра, лимонника, перцевої м’яти і розмарину. Уникайте олії чайного дерева і будь-яких цитрусових масел (лимон, апельсин, грейпфрут і т. д.). Лимонник безпечний, тому що це трава, а не цитрусова рослина. Пошукайте в інтернеті «безпечні для кішок ефірні масла» для додаткової інформації.

Не покладайтеся на одне джерело інформації, щоб отримати повну картину, почитайте кілька сайтів. ennyroyal — це токсин. Будьте вкрай обережні при його використанні.

Він може спровокувати викидень і не повинен використовуватися вагітними жінками або на вагітних тварин. Cite error cite_error_ref_no_input;.

Як позбутися від бліх?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!