Як повинна вести себе дівчина?

Як повинна вести себе дівчина?

Хитра жінка може домогтися чого завгодно від свого чоловіка. Але чи тільки в хитрості справу? Щоб бути щасливою, треба вміти не тільки брати, але й віддавати. Чого ж ще не вистачає прекрасним панянкам?

Напевно, річ у чеснотах, з якими в останні роки великий напряг. Ще б, адже в наш час доброта, взаємодопомога, розсудливість цінуються набагато менше, ніж уміння урвати, зробити кар’єру, не рахуючись при цьому з моральними принципами.

На щастя, більшість чоловіків внутрішньо не згодні з світовим трендом, у них цілком традиційні уявлення про те, як повинна вести себе жінка. Чоловіки дуже не люблять жінок, які змінюють свої принципи по десять разів на дню.

Сьогодні вони хочуть одного, завтра іншого. На таку дівчину розраховувати неможливо, а це означає, ні про які серйозні стосунки мови бути не може.

Стервозность жінки хвилює до певного моменту, далі, якщо чоловік не розгляне в ній позитивні якості характеру, пиши пропало. Тому ви повинні вміти прощати, проявляти співчуття, цінувати інших людей і не надто часто порушувати особисті кордону. У вас повинен бути якийсь моральний стрижень, який не зламає життя.

Для нього це буде гарантією, що ви не озлобитися і не будете мстити. Так само, як нічні клуби з часом змінюються тихими посиденьками в колі сім’ї, так і у відносинах: спочатку помічається яскравість образу, а після вміння тримати себе з гідністю. П’яна дівчина з сигаретою в роті, яка відпускає міцні жарти в сторону п’ятої точки повз проходить хлопця, виглядає огидно.

Нехай це гіпертрофований приклад, але він допоможе зрозуміти, що вульгарність це не коник справжньої жінки на погляд чоловіка. Чесність в цінувалася завжди.

А ще вміння робити над собою зусилля, щоб не піддатися сьогохвилинному бажанням, тим самим зрадивши люблячого чоловіка. Бути порядної це не моветон, а справжня цінність в очах чоловіків, тому що на таку жінку завжди можна розраховувати. Помірність у всьому в їжі, у грошових витратах, в захопленнях. Ідеальна жінка в очах чоловіка саме така. Але вам зовсім не треба забувати про себе ви повинні підтримувати себе у формі, тому на це не треба шкодувати часу і грошей.

Але і тут теж в міру, щоб хлопець бачив частіше, ніж працівники салону краси. Перераховані вище якості можна в собі розвивати.

Розумні жінки ніколи не зупиняються на досягнутому. Намагаючись зрозуміти своє призначення, ви завжди будете на правильному шляху.

Ніжна, віддана, сексуальна, доглянута, добра, скромна і впевнена в собі жінка не залишиться непоміченою чудовим чоловіком, призначеного вам самою долею.

Як повинна вести себе дівчина?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!