Як поміняти шлейф?

Як поміняти шлейф?

Ну резюмую. З приводу самого шлейфа. За покупкою його я поїхав в митино. то що залишилося від колишнього Шанхая виглядає досить понуро. залишилися одні спекулянти і бариги покапать / продають крадені телефони. вартість шлейфу називали від 250 до 500 рублів. хоча я подивився в інеті його реальну вартість. Зайшов в новий ТЦ і на другому поверсі в першому павільйон з продажу запчастин до мобіля. в ньому були дві дуже симпатичні дівчата одна вразила своїм зростанням 210 не менше. з відмінними зовнішніми даними. їй би моделлю працювати а не продавщицею радіодеталей, причому вона дуже толково розбирається в цьому предметі. рідкісне поєднання краси росту і розуму.

Вартість шлейфу 65 рублів, заодно ще купив відмінний паяльник з тонким жалом за 120 рублів. З приводу самої пайки. Оскільки я вже втратив надію на воскресіння телефону, та й послужив він чимало, я діяв не сильно боячись його зіпсувати. на доріжки я навалив дві пристойних краплі припою і кусман каніфолі і паяльником повозив прямо по всіх контактом відразу. контакти на платі прекрасно залудити і на кожному утворився дуже симпатичненький наростік припою прямо горбок, видалив надлишки припою тонким жалом паяльника. Потім я залуділ сам шлейф але з меншою кількістю припою, щоб контактики тільки залудити і стали серебрістенькімі.

Після це я приклеїв скотчем шлейф до плати так щоб доріжки на платі стирчали гдето на 1 мм. Тонким жалом грів спершу припой на платі, потім грів ізоляцію шлейфу поки припой на платі не просідав.

Після всіх цих операцій згвинтив телефон, і все запрацювало. Я дуже задоволений, віддав цю трубку мамі я думаю він ще довго послужить у мене в машині GSM сигналізація на базі Сіменса C25 так йому років напевно 8. і працює ж! S: Пайку промисловим феном чтото освоїти не вдалося. вся плата дуже сильно нагрівалася боявся що РК дисплей не витримає такого випробування.

PSP voffka, шлейф я паял на тій частині на якій Дисплей, на тій частині де клавіатура звичайний разьем і там паяти не потрібно, спасибі за відповіді не ображений якщо я тебе зачепив.

Як поміняти шлейф?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!