Як поміняти шлейф?

Як поміняти шлейф?

Мобільний телефон Samsung e250 є досить стильним і сучасним варіантом для тих, хто любить робити свої власні фотознімки, знімати відео і слухати музику. Телефон володіє широкими можливостями, а його великий екран, безумовно, є одним з головних переваг пристрою. Мобільний телефон Samsung e250 слайдер, тому при тривалому використанні можлива проблема зі шлейфом, що призводить до непрацездатності екрану телефону. Як поміняти шлейф на Samsung e250 в домашніх умовах? Щоб зробити заміну шлейфу, потрібно придбати відповідну частину в магазині, особливу увагу слід приділити якості виробу, адже від цього залежить робота пристрою.

Після цього потрібно розібрати телефон і встановити шлейф. Для розбору телефону нам знадобиться медіатор, хрестоподібна викрутка і пінцет. Перш ніж приступити, потрібно витягнути карту пам’яті, сім карту і акумулятор.

Далі, на задній панелі телефону можна побачити п’ять шурупів, які потрібно дуже акуратно відгвинтити, не подряпавши при цьому сам корпус телефону. За допомогою медіатора тепер можна акуратно зняти задню панель телефону. У висунутому стані близько камери знаходяться ще два гвинти, їх потрібно також акуратно відгвинтити. Після цього в середній частині телефону також приховані ще два гвинти, зверху вони прикриті декоративною заглушкою. Основну плату телефону можна витягти, попередньо при цьому відключивши коннектор шлейфу і клавіатурний модуль.

Тепер за допомогою медіатора можна від’єднати верхню частину телефону від слайдерного механізму. Модуль клавіатури і дисплея акуратно витягаємо.

Телефон розібраний. При необхідності можна поміняти не тільки шлейф Samsung e250, а й динаміки, мікрофон або камеру. Також всі елементи телефону можна почистити; таким чином, термін служби пристрою тільки збільшиться. Шлейф телефону обов’язково повинен відповідати моделі телефону, інакше пристрій може працювати некоректно.

Збірку телефону потрібно проводити в зворотному порядку, стежачи за тим, щоб всі деталі були на своїх місцях. Розбирання телефону вимагає зосередженості та уваги, тому потрібно набратися терпіння і організувати своє робоче місце, адже дрібні деталі дуже легко втратити.

Оригінальний тачскрін для nokia x6 Телефони з Кверті-клавіатурою.

Як поміняти шлейф?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!