Як подобатися собі?

Як подобатися собі?

Чи знаєте ви, що наші ВЧИНКИ і ми як ОСОБИСТІСТЬ не одне і те ж? Справа в тому, що хоча я не завжди чинить правильно, це не впливає на мою ОСОБИСТІСТЬ. Я знаю, що мене все одно люблять і що я продовжую залишатися гарною людиною. Я допускала помилки в житті, я знаю, що і в майбутньому допущу їх не мало, але я все одно продовжую себе любити.

Якщо ви собі подобаєтеся, все у вас буде гаразд, навіть якщо більше ви нікому не подобаєтеся. Коли ви почнете подобатися собі, то й іншим людям ви почнете подобатися.

Любити себе не означає загордитися. Любити себе означає приймати себе таким, яким вас створив Господь. Нам всім потрібно змінюватися не в одному, так в іншому, але для того щоб стати емоційно здоровою людиною, вкрай важливо прийняти себе як Боже творіння. Якщо тільки ми навчимося подобатися собі, ми побачимо чудеса, які допоможуть нам позбутися почуття сорому.

Поясню, що я маю на увазі. Багато людей живуть під гнітом постійних невдач, я називаю це прокляттям невдахи. У них ніколи нічого не виходить.

У них завжди все не так, завжди щось руйнується, не виходить; вони завжди засмучені, засмучені і розчаровані. Вони не подобаються собі, їх постійно гризе почуття сорому. Протягом довгого часу я не подобалася собі як особистість, мені не подобався мій характер, темперамент, поведінку.

Я не хотіла бути такою прямий і зухвалої, якою була. Я не хотіла бути грубою і жорсткою. Я хотіла бути, як одна з моїх подруг милою, доброю і м’якою.

Я не розуміла, що вона такою народилася, а я народилася з іншими якостями характеру. Через це я не подобалася сама собі і намагалася змінити себе.

Я хотіла більше бути схожим на свою подругу, я хотіла бути ідеальною жінкою, ідеальною дружиною і матір’ю, яка вирощує свої власні помідори і сама консервує їх, варить джем і лагодить одяг домочадців. Нічого не виходило. Я не могла стати іншою людиною. Зрештою, мені довелося прийняти себе такою, яка я є. Я почала розуміти, що, хоча я в чомусь і змінююся, мій темперамент не зміниться ніколи.

У людини, яка соромиться себе, виникає безліч складних внутрішніх проблем, таких як депресія, самотність, відчуженість. Сором є коренем різних маніакальних розладів, наприклад, наркоманії, алкоголізму та інших форм хімічної залежності; харчових розладів булімії, анорексії, ожиріння; тяги до азартних ігор і тринькання; різних статевих збочень і так далі. Цей список довгий.

Наприклад, люди, які надмірно багато працюють, так звані трудоголіки, страждають руйнівним маніакальним розладом, вельми поширеним в сучасному суспільстві. Вони працюють так багато, що їм ніколи насолоджуватися життям.

Вони вважають себе безвідповідальними, якщо не працюють двадцять п’ять годин на добу. А є такі люди, якою була я, наприклад: як тільки їм починає подобатися життя, вони відразу ж починають відчувати почуття сорому. Ще один приклад руйнівного розлади перфекціонізм. Це нездорове прагнення в усіх дрібницях домагатися ідеальних результатів, і якщо щось не виходить ідеально, людина впадає в депресію. Деякі люди страждають від перфекціонізму через те, що минулого їм доводилося багато страждати.

Вони намагаються бути досконалими для того, щоб привернути до себе увагу і симпатії людей адже цього вони були позбавлені в минулому. Люди з таким розладом приречені на невдачу.

Вони ставлять перед собою нездійсненні цілі і роблять нещасною своє життя і життя оточуючих. Трудоголіки і перфекціоналісти лише два типи людей, які не люблять себе такими, які вони є.

Сором за те, що, можливо, сталося в минулому, призвів до того, що вони перестали собі подобатися. Пам’ятайте, що ваші СПРАВИ і ваша ОСОБИСТІСТЬ це не одне і те ж.

Ви унікальна і особлива особистість, що володіє даними Богом талантами і навичками, тому, незважаючи на всі допущені в минулому помилки, насолоджуйтеся життям і полюбите себе.

Як подобатися собі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!