Як подати на аліменти?

Як подати на аліменти?

формленія аліментних зобов’язань в шлюборозлучному центрі на сьогодні вигідно і затребувано. зискателю аліментів не доводитися збирати весь пакет документів, визначати підсудність, складати позовну заяву, брати участь у численних судових засіданнях, обгрунтовувати свої вимоги і пред’являти докази. Фахівці максимально вигідно проведуть аналіз про стягнення тобто які вимоги пред’являти, або в процентному співвідношенні до заробітної плати, або у твердій грошовій сумі.

Чи можна подати на аліменти без розлучення? Заява про стягнення аліментів можна подати як під час шлюбу так і після його розірвання. Аліменти розраховуються у відсотковому відношенні від доходу одного з осіб перебували у шлюбі, або твердій грошовій сумі належна за законом неповнолітнім дітям або одному з подружжя після розірвання або під час шлюбу. Аліменти можуть виплачуватися добровільно або за постановою суду, який може винести рішення про стягнення аліментів на підставу позовної заяви чоловіка (дружини).

Сьогодні не рідкість коли чоловік ухиляється від сплати аліментів змінює місце проживання, пред’являє довідки про мінімальний дохід, суми відрахування від якого не вистачить на кілька днів утримання дитини, тому дане питання доцільно довірити фахівцям. До нас часто звертаються громадяни з питаннями, чи доцільно подавати на аліменти якщо чоловік ніде не працює, або не має постійний дохід, або взагалі не відомо його місце знаходження.

У цьому випадку відповідь однозначна, що подавати на аліменти потрібно якомога раніше не затягуючи цей процес, це пов’язано з нормами сімейного законодавства. Так аліменти будуть нараховуватися з дня подання позовної заяви про стягнення аліментів і незалежно від того буде вам платити чоловік чи ні.

У вас завжди буде реальна можливість стягнути накопичений борг з будь-якого його доходу, в будь-якому його віці включаючи вихід його на пенсію і незалежно на той момент скільки років виповниться вашій дитині. Аліментні зобов’язання членів сім’ї ніякого відношення до інституту розірвання шлюбу не мають. Не дарма ж вони виділені в окрему главу в Сімейному

Кодексі РФ. Саме поняття аліменти включає в себе кошти на утримання членів сім’ї. Якщо Ваш чоловік у шлюбі не надає зміст своєму неповнолітньому дитині (утримання неповнолітньої дитини є його прямим обов’язком відповідно до ст. 80 СК РФ), то Ви звичайно ж можете стягнути з нього кошти на утримання неповнолітньої дитини в судовому порядку. Ст.

81 СК РФ встановлено розмір аліментів, що стягуються на неповнолітніх дітей в судовому порядку: на одну дитину (25%) заробітку і іншого офіційного батька (Вашого чоловіка). Розмір частки може бути зменшений або збільшений судом з урахуванням матеріального або сімейного стану сторін та інших заслуговують уваги обставин.

Як подати на аліменти?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!