Як пити джин Гордонс і Біфітер?

Як пити джин Гордонс і Біфітер?

Ні для кого не секрет, що кожен алкогольний напій вимагає до себе особливої уваги. Тобто при його вживанні, ми повинні дотримуватися особливих правил. Наприклад, пиво краще пити з солоною закускою, традиційна закуска під горілку це оселедець. А ось деякі вимагають навіть виконувати цілі ритуали, наприклад, текіла. Складно уявити цей спиртний напій без часточки лайма і солі.

Найчастіше такі традиції і правила розпивання створюються на основі смакових відчуттів, а іноді навіть з метою безпеки. Поговоримо сьогодні все-таки не про горілку або пиві та їх традиційних закусках, а про більш іноземною і для нас незвичайному напої джині.

Джин завжди вважався досить міцним напоєм, а. отже. Не кожен зможе його пити.

Адже при його фортеці він ще й дуже сухий. Тому зараз важко знайти людину, яка б люби джин в чистому вигляді. Але в той же час з усіх істинно чоловічих напоїв, цей вважається жіночим. Саме тому давно вже популярний як серед чоловіків, так серед та жіночого населення.

Однак більш відомим і улюбленим напоєм він став тоді, коли його стали використовувати для отримання різного роду коктейлів. На сьогоднішній день існує достатня кількість марок цього напою, але особливої уваги заслуговують всього три: джин Біфітер, джин Бомбей і, нарешті, джин Гордонс. Найпопулярніший з усіх трьох — джин Гордонс. Немає на світі такої людини, яка б хоч раз в житті не чув назву цієї марки.

Для його виготовлення використовуються традиційно зернові спирти. Але крім цього також присутні кориця, коріандр, цедра лимона, корінь дягелю, ялівцеві ягоди. Тому постає питання: як пити джин Гордонс? Оскільки у своєму складі він має дуже ароматні і смачні компоненти, пити його можна в чистому вигляді лише з додаванням кількох кубиків люду. Лід, який буде поступово танути в склянці, охолодить напій, зробить його більш свіжим і смачним.

При цьому Ви чітко відчуєте післясмаку ялівцю. Тому цей варіант можна вважати класичним і, напевно, найбільш оптимальним. Якщо ж такий варіант для Вас все одно занадто міцний або букет натуральних ароматів не дуже подобається, то можете розбавляти Гордонс з будь-якими напоями, які не мають у своєму складі алкоголю. При цьому смак стане ще більш багатогранним.

Одним словом, питання як пити джин Гордонс стає не таким складним, як здавалося на перший погляд.

Як пити джин Гордонс і Біфітер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!