Як підстригти брови?

Як підстригти брови?

Якщо у вас дуже довгі або дуже неслухняні волоски в бровах, можливо, вищипування і епіляції воском буде недостатньо, щоб підтримувати брови в хорошій формі. Брови будуть виглядати акуратніше, якщо підстригати їх маленькими і гострими манікюрними ножицями. Підстригайте брови повільно і дуже помірно, щоб не обстригти занадто багато волосків.

На те, щоб стрижені волоски брів повністю відросли, знадобиться 4-8 тижнів. Розчешіть брови вгору, щоб найдовші волоски виходили за межі решті брови.

Гострими манікюрними ножицями підріжте всі виступаючі волоски, щоб вони були на одному рівні з верхньою межею брови. Але не обрізайте їх дуже коротко, інакше брову буде стовбурчитися, як їжачок. Знову розчешіть брову вгору.

Підстрижіть всі залишилися занадто довгі волоски. Розчешіть брову вниз, щоб перевірити, чи не залишилося ще виступаючих довгих волосків.

Якщо потрібно, подстригите і їх до рівня нижньої межі брови. Тепер розчешіть брову так, щоб всі волоски лежали в природному напрямку росту. Якщо ви зробили помилку і випадково обрізали більше, ніж було потрібно, замалюйте все прогалини олівцем для брови.

Робіть це короткими штрихами, що імітують природний напрям зростання волосків. Примітки: Підстригайте брову до того, як почнете вискубувати її, а не після. Будьте обережні, коли дієте ножицями біля очей. Не обрізайте волоски брови дуже коротко. Волоски повинні бути досить довгими, щоб плоско лежати, а не стояти сторч.

Так само, не забувайте робити гарний, щоб підкреслити риси вашого обличчя.

Як підстригти брови?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!