Як підібрати макіяж?

Як підібрати макіяж?

Виберіть один з чотирьох варіантів макіяжу, який найбільш близький до предпочитаемому вами і переконайтеся, що він означає і чи відповідає вашому характеру: 1. Виразний макіяж очей. Як виглядає ваш макіяж? Під час щоденного нанесення косметики ви робите акцент передусім на те, щоб виділити лінію очей.

Ви любите експериментувати з кольоровими тінями для вік. Ви не можете обійтися без чорних олівців. Виділення всіх інших елементів особи — це для вас річ другорядна. У разі губ ви, як правило, віддаєте перевагу природні кольори. Вам не подобається жирний блиск для губ або червоні помади.

2. Макіяж, сильно збільшує губи. Як виглядає ваш макіяж? Ви прекрасно розумієте, що найкраща жіноча принада — великі, сексуальні губи. Тому ви робите все можливе, щоб належним чином їх підкреслити.

У магазинах постійно шукаєте яскраві, цікаві кольори помади. У вас також є кілька добре перевірених відтінків червоного кольору, який ідеально для вас підходить.

Однак, ви завжди дотримуєтеся обережність, щоб він не затьмарив чарівність ваших прекрасних, хтивих губ. 3. Макіяж сексуальної жінки-вамп. Як виглядає ваш макіяж?

Неважливо, чи йдете ви на роботу, або готуєтесь до вечірки! Ваш макіяж завжди повинно бути досконалим! Щоранку ви наносите на шкіру обличчя велику кількість косметики. Всі недоліки мають бути зрештою, ретельно замасковані! Після цього ви зосереджуєтесь на макіяжі очей.

Ви любите експериментувати з сильними квітами. Обов’язково також наносите чорну лінію на верхню і нижню повіку, двічі покриваєте вії. Виразний макіяж очей не заважає вам також сильно підкреслити губи і щоки. Вам подобається, коли все це прекрасно поєднується.

Такий точний, зроблений без поспіху макіяж приводить вас в гарний настрій! 4. Мінімум макіяжу.

Як виглядає ваш макіяж? Якби ви тільки могли — краще зовсім не користувалися б косметикою! Однак ви добре знаєте, що в деяких ситуаціях просто не можливо показати себе абсолютно без макіяжу.

Косметикою ви намагаєтеся прикрити найбільші недоліки своєї краси, сповідуючи при цьому принцип, чим менше тим краще. Ваш повсякденний макіяж дуже ніжний і тонкий. Насправді він обмежується нанесенням трохи основи, коректора для очей і туші для вій. Іноді тільки, наприклад, готуючись на вечірку, ви дозволяєте собі маленьке безумство. Тоді ви наносите на губи трохи блиску, щоки злегка освіжаєте рожевим відтінком.

Втім, такі ситуації не трапляються дуже часто.

Як підібрати макіяж?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!