Як перевести в готівку Яндекс.Деньги?

Як перевести в готівку Яндекс.Деньги?

У мене виявилося дві тисячі рублів на Яндекс-гроші. Захотілося їх вивести. Ціна питання порівнянна з вартістю володіння VISA або Mastercard. Платну карту заводити не хотілося. Нижче я розповім, як отримати безкоштовну карту Сбербанк-Maestro Momentum, підключити ощадбанк-онлайн, перевести Яндекс-гроші на карту.

Сбербанк-онлайн технічно пов’язаний з пластиковою картою. Якщо у вас немає ніякої карти йдіть у відділення банку і візьміть карту. У перший раз, коли я йшов у банк, я вчинив неправильно.

Я подумав, що треба укладати договір і попрямував туди, де написано договору, кредити, рахунки. Співробітник банку був не в темі і став переконувати мене, що треба обов’язково брати VISA за 700 рублів або Mastercard за 600. Я подзвонив на 8 800 555 5550, і мені все пояснили.

Карта Momentum робиться моментально і платити за неї не треба. Треба підійти з паспортом до будь-якого вікна, де приймають платежі. Дівчина надрукує заяву на отримання карти, ви розпишіться і відразу отримаєте карту. Карту треба активувати: просто вставте її в банкомат і запросіть баланс.

З помошью банкомату можна отримати логін і пароль від Ощадбанку-онлайн. У меню: Інтернет-обслуговування — Друк ідентифікатора і пароля. У все докладно викладено. Далі найскладніше: треба вивести Яндекс-гроші на карту Сбербанк-Maestro Momentum. Я зрадів, що так легко зробив карту і пішов додому.

Виявилося, що в Сбербанк-онлайн ніде не написаний мій особовий рахунок і реквізити, як перераховувати. У Яндекс-грошах теж незрозуміло.

Є кілька варіантів перерахувати гроші через банк. В інтернеті докладної інформації не знайшов. Довелося пробувати по різному. З другого разу вийшло.

Не поспішайте йти з банку, коли отримали карту. Попросіть дати вам реквізити відділення та номер вашого особового рахунку. Реквізити відділення + номер вашого особового рахунку = те що потрібно Яндексу.

Вивести на рахунок в російському банку (3% + 15 р.) Нижче реквізити, які я вводив для свого відділення: отримання картки безкоштовно, обслуговування картки на рік безкоштовно, послуга мобільний банк безкоштовно, якщо вибрати тариф Економний (підключається при першому вході в Ощадбанк -онлайн), переклад з Яндекс-грошей 3% + 15 р. (Як і на інші пластикові картки), зняття готівки з картки в банкоматі Ощадбанку без відсотків.

Як перевести в готівку Яндекс.Деньги?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!