Як перекинути гроші на МТС?

Як перекинути гроші на МТС?

Як перекласти з МТС на МТС гроші абонента? 15 серпня 2013 Вам терміново необхідно отримати на свій рахунок фінанси, щоб зробити важливий дзвінок?

Не можете відвідати банк або термінал з метою оплати мобільного зв’язку? Є можливість прохання у свого друга або знайомого використання послуги Поділися балансом? Портал m-tarif. ру пропонує Вашій увазі докладні відомості, які допоможуть Вам вчасно перекинути гроші або на свій мобільний рахунок, або на баланс одного. Якщо Ви бажаєте розібратися, як перекласти з МТС на МТС гроші абонента, настійно рекомендуємо Вам ознайомитися з нижченаведеними відомостями, які підготували співробітники нашого порталу. ВАЖЛИВО: Не забувайте, що виконана інформація є актуальною на момент створення цієї статті.

Якщо Вам не вдалося вирішити ті чи інші проблеми, пов’язані з роботою мобільних операторів, пропонуємо Вам пройти на офіційний портал ТОВ МТС для уточнення необхідних деталей. Сьогодні мобільна компанія ТОВ МТС пропонує своїм абонентам чудову можливість допомоги іншим людям за допомогою відправки необхідної суми на рахунок мобільного телефону.

Зробити це можна за допомогою опції Пряма передача. Необхідно пам’ятати, що сума за користування даною послугою дорівнює 7 рублям. Якщо Ви поповнюєте рахунок певної людини на постійній основі абонентська плата за використання сервісу не стягується.

Отже, тепер нам необхідно розібратися, яким чином можна виконати перекидання одного балансу на інший. Для того, щоб опція Пряма передача виконала свої призначення, Вам пропонується набрати на своєму мобільному телефоні комбінацію клавіш виду * 112 * необхідний для відправки грошей номер * необхідна сума для зарахування на номер # + Виклик.

Як приклад в Москві необхідно привести: * 112 * 89167864546 * 200 # + Виклик. Трохи пояснимо: номер необхідно набирати в будь-якому форматі (як міжнародний, так і національний).

ВАЖЛИВО: Мінімальна сума на переказ складає 1 рубль. Максимальна 300 рублів. Після того, як Ви натиснете на Виклик, мобільний телефон відправить запит на активацію відповідного смс-повідомлення, в тексті якого Ви зможете знайти необхідний пароль на підтвердження операції. Як тільки Ви отримаєте код, набирайте на телефоні комбінацію виду * 112 * код необхідної проведення операції # + Виклик.

Наприклад, * 112 * 5555 * # + Виклик. Після цього на Ваш мобільний прийде знову повідомлення з підтвердженням транзакції. В принципі, питання виду Як перевести гроші? не повинен ставити Вас у глухий кут, оскільки наш портал дає чудове опис (покроково), як виконуються необхідні дії. Мобільний оператор 1 в Росії пропонує ще один формат використання послуги під назвою Постійна передача фінансів.

Що це таке? Наприклад, якщо Вам необхідно постійно поповнювати рахунок того чи іншого абонента (старі батьки), Вам абсолютно не потрібно кожного разу звертатися до відділень банків або до терміналів.

Ви можете завжди класти гроші на свій рахунок і за нього відсилати необхідні суми на інші баланси. Для того, щоб використовувати послугу Постійна передача, Вам пропонується набрати на своєму мобільному телефоні комбінацію виду * 114 * необхідний номер телефону * необхідний запит на додавання грошей на рахунок * сума фінансів # + Виклик. Наприклад, * 114 * 89167656765 * 2 * 150 # + Виклик.

ВАЖЛИВО: Якщо з номером телефону, кодом операції та сумою грошей розібратися нескладно, то цифра 2 вимагає деякого роз’яснення. Отже, на сьогоднішній день абоненти можуть поповнювати рахунок іншої людини в трьох різних варіантах: 1 щоденний формат; 2 щотижневий; 3 щомісячний. Так, наприклад, якщо Ви бажаєте класти гроші на рахунок зі свого балансу своєму батькові чи матері в режимі щомісячного переказу, Вам пропонується набрати разом цифри 2 цифру 3. Після того, як запит буде відправлений, проблема Як перевести баланс на МТС? перебуватиме в одному кроці від рішення. Протягом пари секунд на Ваш мобільний буде доставлено повідомлення з кодом підтвердження операції.

Вам буде необхідно набрати на своєму телефоні комбінацію клавіш виду * 114 * код необхідної операції # + Виклик. Як перекласти з Мегафона на МТС? Сьогодні кожен абонент ВАТ Мегафон може з легкістю ділитися балансом особового рахунку з іншими абонентам на території Російської Федерації. Наприклад, якщо Вам необхідно перевести гроші з оператора Мегафон на оператор МТС, Вам пропонується виконати наступне:

Набрати комбінацію клавіш виду * 133 * необхідна сума * номер телефону абонента # + Виклик. Після того, як на Ваш мобільний надійде зустрічне повідомлення з кодом, Вам пропонується підтвердити переказ. Якщо Вам необхідно попрацювати з іншими операторами зв’язку на території РФ (наприклад, перевести з МТС на Білайн), Вам необхідно також виконати: Комбінацію клавіш виду * 111 * необхідний номер телефону * сума на переклад # + Виклик.

Після приходу відповідного повідомлення необхідно виконати підтвердження операції. У випадках, коли Вам потрібно перевести фінанси з МТС на Теле2, на жаль, подібна послуга буде недоступна, оскільки компанії МТС і Теле2 не мають необхідних документів співпраці в подібній сфері проблем. Як перевести гроші з картки МТС? Переклад фінансових коштів здійснюється не тільки в межах балансів мобільних телефонів.

Сьогодні Ви можете здійснювати пересилання необхідних фінансів і з карт-рахунків МТС. Для отримання необхідної інформації з даного питання Вам рекомендується звернутися в будь-який найближчий офіс мобільної компанії або зателефонувати в службу Підтримки абонентів за номером 0890 + 0. Провести з МТС на Ківі Ваші гроші Ви можете шляхом створення Особистого кабінету на офіційному порталі ТОВ МТС. У самій системі Ви знайдете послугу під назвою Легкий платіж, який дозволить перекладати суми на певні Інтернет-гаманці.

Серед них буде QIWI-гаманець.

Як перекинути гроші на МТС?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!