Як отримати квоту на операцію?

Як отримати квоту на операцію?

Дороге лікування в Росії оплачується здебільшого не з фонду обов’язкового медичного страхування (ОМС). Окремі його види, що вимагають самого сучасного обладнання і технологій та що називаються в нашій країні високотехнологічними, оплачуються з федерального і регіонального бюджетів. Відмінність медичної допомоги за програмою ВМП, яка затверджується щорічно, від Територіальної програми надання безкоштовної медичної допомоги — у тому, articles = 5808 (що число високотехнологічних операцій (квот)) суворо обмежується в межах коштів, виділених на певний вид лікування. Право на отримання високотехнологічної допомоги є у всіх росіян, що мають відповідні медичні показання. , Яке людина може отримати протягом життя, не обмежена.

У більшості випадків сучасну дорогу допомогу надають федеральні медичні установи, зосереджені в столицях Москві та Петербурзі. Однак частина операцій виконується і в міських чи обласних (крайових) стаціонарах.

Отримання квоти зводиться до двох важливих етапах до отримання направлення на операцію і до власне отриманню квоти та постановці на чергу. (Скільки квот отримали федеральні клініки Петербурга на ВМП, дивіться тут) Отримання напрямки Отримання напрямки починається з постановки діагнозу: лікар амбулаторного установи (поліклініки або консультативно-діагностичного центру) повинен поставити діагноз і направити пацієнта на додаткове обстеження в профільний стаціонар, що займається саме цією проблемою . У лікарні лікарі повинні підтвердити або зняти діагноз і позначити обсяг необхідної операції або процедури.

При наявності у пацієнта показань для ВМП відбіркова комісія клініки дає висновок про потребу в операції, яке пацієнт повинен підписати у головного спеціаліста Петербурга за даним профілем (дізнатися розклад роботи та прийому лікаря можна, як правило, у відділі ВМП медустанови). Отримання квоти З документами та направленням на отримання квоти на ВМП, потрібно прийти в Міський організаційно-методичний відділ з високотехнологічної медичної допомоги (ст. м. Балтійська, вул.

Шкапіна, будинок 30, 2-й поверх, кабінет 216). При собі потрібно мати ксерокопії та оригінали зазначених документів: Оригінал з виписки лікарської комісії медустанови із зазначенням лабораторних, інструментальних та інших досліджень, що підтверджують встановлений діагноз, за підписом головного спеціаліста комітету з охорони здоров’я Петербурга за даним профілем.

Законному представнику необхідно також при собі мати паспорт та довіреність. При оформленні квоти на дитину, потрібно надати свідоцтво про народження, паспорт батьків або опікуна, документи, що підтверджують право опікунства. Прийом документів відбувається в понеділок та п’ятницю з 10. 00 до 14. 00, в середу з 13.

00 до 17. 00. Комісія при Міському оргметодвідділі по ВМП приймає рішення про необхідність направлення пацієнта на лікування протягом 10 днів з моменту подачі документів.

Про готовність квоти, тобто про можливість вас прийняти у федеральному медустанові, вам повідомлять по телефону, приходити за отриманням квоти не потрібно (!) Вона в електронному вигляді направляється відразу в клініку. І вже в клініці вам повинні призначити дату госпіталізації. Після повідомлення про готовність квоти для лікування в міському медустанові Петербурга, вам потрібно прийти з паспортом та реєстраційним талончиком знову в Міський організаційно-методичний відділ з високотехнологічної медичної допомоги на вул.

Шкапіна, 30, і отримати талон на ВМП, який потім потрібно пред’явити в стаціонарі, де його зареєструють і поставлять в чергу. Встигнути зробити це потрібно протягом 15 днів. Видача документів на квоту проводиться у вівторок та четвер з 10. 00 до 12.

00 і з 15. 00 до 16. 00.

Якщо вільних квот на цей рік в медустанові вже немає, пацієнта внесуть в лист очікування і при можливості призначать дату госпіталізації. У кожного талона на ВМП є номер, за яким може стежити за проходженням документів і рухом черги на сайті Міністерства охорони здоров’я. Час від моменту звернення до лікаря до отримання необхідної медичної допомоги залежить як від тяжкості стану пацієнта, тобто від ступеня терміновості такої процедури, так і від черги (читай затребуваності цього виду допомоги). Квоти на ВМП затверджуються немає від реальної кількості в ній потребують, а від обсягу коштів, виділених на дорогі види медичної допомоги. Так, наприклад, традиційно — на ортопедичні операції.

У НДІ травматології та ортопедії ім. Вредена, наприклад, чекати операції припадає близько двох років. (Скільки грошей уряд виділив на ВМП в 2013 році, можна дізнатися тут) фото с.

Як отримати квоту на операцію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!