Як отримати громадянство РФ?

Як отримати громадянство РФ?

Уряд Росії давно шукає способи збільшити кількість громадян. Інший раз держава для цього йде на будь-які поступки. Нещодавно стало ясно, що російське громадянство в найближчому майбутньому зможе отримати будь-який житель пострадянського простору. Нескладно уявити, скільки людей хлине тоді в нашу країну.

Про це йдеться в законодавчих ініціативах, які зараз розбираються депутатами. Документи доповнюють один одного і можуть скоро прийняти статус федеральних законів. У ініціативах йдеться про поправки до закону «Про громадянство».

Якщо вони дійсно будуть прийняті, то численні гастарбайтери та іноземні жителі в мінімальні терміни стануть громадянами РФ. Перший законопроект був розроблений ФМС (Федеральна міграційна служба). Він повинен істотно спростити отримання громадянства для тих людей, які є нащадками громадян Російської Імперії і СРСР. В результаті без будь-яких проблем російське громадянство зможуть отримати всі ті, хто приїде до Росії, відмовиться від минулого громадянства і доведе знання російської мови. У цьому випадку громадянство РФ буде оформлено всього за три місяці.

Як правило, велика частина жителів Закавказзя і Середньої Азії знають російську мову або можуть без праці її вивчити. Немає жодних проблем і з радянським походженням. А якщо врахувати, що у більшості громадян з півдня є величезне бажання перебратися в високооплачувану Росію, то стає по-справжньому страшно.

Про це говорять факти, влада Киргизії і Таджикистану вже називають справжньою катастрофою міграцію людей з їхніх країн в Російську Федерацію. Другий законопроект зовсім може скасувати всі умови отримання російського громадянства для учасників програми сприяння добровільному переселенню. Після його прийняття буде достатньо записатися в програму, щоб не довелося запасатися стосом документів, і жити в нашій країні багато років.

Нагадаємо, зараз для отримання громадянства потрібно прожити на території РФ п’ять років, мати вид на проживання в РФ, підтвердити наявність законного джерела доходів і вміти говорити російською мовою. Цей документ вже пройшов в Держдумі два читання.

Більш того, Кремль хоче докласти додаткові сили для заселення Забайкалля та Далекого Сходу. Планується видавати іноземцям підйомні в розмірі 120 тисяч рублів і спеціальні посібники.

Якщо ці регіони не до душі, то ласкаво просимо в ФМС. Він повинен буде відмовитися від колишнього громадянства і вивчити російську мову, після чого Вам послужливо нададуть російський паспорт.

Якщо обидва документа будуть прийняті Держдумою і президентом Росії, то наша країна чисельно зросте. Нас стане більше, панове!.

Як отримати громадянство РФ?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!