Як описати дівчину?

Як описати дівчину?

Як часто ви бачите прекрасну незнайомку, але не знаєте, як описати дівчину, якими компліментами її можна обсипати, щоб привернути її увагу до себе. Якщо ви насправді хочете виділитися і запам’ятатися у неї в пам’яті як галантний і цікава молода людина, то банальними компліментами типу які у Вас гарні ноги тут не обійтися. Щоб насправді зацікавити вподобану красуню, потрібно повправлятися у красномовстві. Отже, слова описують дівчину можуть бути абсолютно різними.

Ви можете підбирати їх самостійно, але потрібно звертати увагу на зовнішність дівчини, на її характер і поведінку. Пікапери, наприклад, вміють буквально за кілька миттєвостей оцінити, з якими словами можна звернутися до дівчини, щоб вона вже через кілька хвилин не відмовила зустрітися ввечері в кафе. Прикметники, що описують дівчину

Усі прикметники описують дівчину можна умовно розділити на кілька груп. Крім стандартної класифікації (компліменти з приводу тіла, волосся, очей, розуму і т. п.) всі компліменти діляться на слизькі і нейтральні.

Залежно від характеру дівчини вона може відреагувати на слизький комплімент по-різному. Якщо ваша знайома цілком раскрепощена, то вона нормально сприйме ваше захоплення її грудьми, наприклад. Але от якщо дівчина скромна, то такий комплімент тільки більше її збентежить, і вона захоче швидше закінчити розмову.

Саме тому потрібно бути злегка психологом, щоб без проблем налагодити контакт з будь-якою дівчиною. Є прикметники, якими можна висловити своє загальне захоплення дівчиною. Тоді її можна назвати чудовою, спокусливою, красивою (як би це банально не було, будь дівчині завжди приємно буде почути, що вона красива), прекрасною, чарівною, цікавою, що зачаровує, розумною, освіченою, начитаною і т. д. З приводу фігури можна сказати, що дівчина струнка, спортивна; сказати, що вона явно займається якимось спортом.

Якщо ви чітко знаєте, що дівчина не сидить ні на одній дієті, можна потішити її самолюбство і припустити, що вона напевно сидить на строгій дієті, раз у неї така чудова фігура. Зовнішність дівчини може бути: притягальної, цікавою, притягальнішою, милою, нестандартної (це досить слизький комплімент тільки для впевнених у собі дівчат, які такий комплімент приймуть як захоплення, а не як вказівку на недоліки).

У будь-якому випадку, якщо ви не знаєте, як можна описати дівчину, вам потрібно розслабитися і дати розмови текти самому собою. І тоді всі потрібні прикметники прийдуть до вас в голову без вашої праці.

Як описати дівчину?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!