Як обрати пуховик?

Як обрати пуховик?

Немає поганої погоди, є поганий одяг, — свідчить старовинна англійська мудрість і з нею важко не погодитися. Якщо вплинути на погоду ми не в силах, то вибрати відповідний одяг для комфортного і приємного проведення часу на відкритому повітрі цілком можливо. Найбільшу актуальність ці слова знаходять в холодну пору року, коли від якості одягу залежить не тільки здоров’я, а й життя людини. Найбільш відповідний варіант верхнього одягу для активного відпочинку в зимові місяці. Про правила грамотного вибору цього незамінного помічника ми і поговоримо. Основна перевага пуховика як різновиду верхнього одягу для зими універсалізм. може використовуватися як для звичайного щоденного носіння, так і під час організації активного відпочинку на свіжому повітрі: походи, риболовля, полювання, подорожі на снігоході все це немислимо без теплої, легкої і практичного одягу, якої і є пуховик.

Отже, перше, на що рекомендуємо звернути увагу вага пуховика. Існують моделі з неймовірно малою вагою всього 190 м. Подібний варіант не дозволить замерзнути своєму власникові при температурі повітря до -15 С. Якщо вам необхідний більш теплий пуховик, не слід припускати, що подібна модель матиме непідйомний вагу. Маса, розрахованого на носіння при екстремальних температурах (до -40 С) не перевищує 450 м. Завдяки використанню сучасних надлегких матеріалів, високоякісні пуховики володіють разюче малою вагою, що, однак, не заважає їм успішно справлятися зі своїми першочерговими завданнями: збереження тепла та забезпечення циркуляції повітря.

Друге, на що обов’язково слід звернути увагу якість пуху, який використовується для набивання. Для початку рекомендується повністю стиснути пуховик і потім струсити його кілька разів. Після цих операцій куртка повинна негайно відновити від 50 до 70% свого номінального обсягу, а через 20 хвилин і зовсім повернутися в первісний вигляд. Якщо подібного не відбулося, значить під час виготовлення пуховика був використаний неякісний пух.

Покупки такого виробу слід уникнути. Ще одна методика перевірки якості пуху увазі ретельне промацування рукава на предмет виявлення гострокутних елементів або великорозмірних пір’я. Тільки невеликий пух здатний демонструвати оптимальні показники, що впливають на збереження тепла і циркуляцію повітря всередині куртки.

Якщо ви намацали гострі елементи набивання або чуєте хрускіт під час такого аналізу, найімовірніше набитий неякісним пухом, а саме, подрібненими пір’ям значних розмірів. І, нарешті, для фінального визначення якості пуху, яким набита тепла куртка, необхідно просто понюхати її внутрішню сторону.

У разі виявлення неприємних запахів не рекомендується купувати подібний виріб. Це свідчить про низьку якість пуху або неправильних умовах зберігання, що може призвести до швидкої псування подібної покупки.

Третій аспект, що вимагає уваги при виборі хорошого якість матеріалу зовнішньої обробки. Практично всі сучасні пуховики оздоблюються мембранної тканиною, яка добре пропускає повітря, але, при цьому, абсолютно не намокає і перешкоджає попаданню вологи всередину куртки. Переконатися в цьому можна за допомогою проведення практичних дослідів. Якщо ви сумніваєтеся в якості мембранної тканини того чи іншого пуховика, попросіть продавця намочити куртку звичайною водою.

Четвертий момент якість швів. Важливо щоб ваш новий міг похвалитися грамотно реалізованої технологією теплих швів. Методика передбачає зшивання елементів не безпосередньо, а через спеціалізовані стрічки з утворенням пухових пакетів. Подібне нововведення дозволяє забезпечити надійний захист користувача від продування. Не забувайте і про якість фурнітури.

Блискавки повинні справно функціонувати і не пропускати вологу. В іншому випадку всі описані раніше переваги якісних курток можуть виявитися марними волога проникне через блискавку, тим самим, надавши негативний вплив на комфорт і самопочуття власника пуховика. І наостанок ще декілька порад тим, хто хоче стати володарем дійсно, здатного прослужити не один сезон. По-перше, продавець повинен надати сертифікат відповідності та санітарно-епідеміологічний висновок на свою продукцію. По-друге, грамотний продавець знає про те, що будь-який пуховик вимагає правильного догляду.

З’ясуйте набір правил і зверніть увагу на спеціалізовані засоби по догляду за курткою (просочення і чистять склади), які повинні бути в асортименті обраного вами магазину. І, нарешті, по-третє, виробник по-справжньому теплих і довговічних пуховиків повинен надавати покупцям гарантію якості своєї продукції.

Не слід підходити до процесу вибору абияк. Пам’ятайте, від цього залежить ваш настрій, здоров’я і навіть життя, так як в умовах справжньої російської зими важливо мати у своєму розпорядженні надійну теплий одяг від відомих виробників.

Познайомитися з різноманіттям таких брендів можна в магазинах Аквамарин, де досвідчені консультанти допоможуть зробити правильний вибір.

Як обрати пуховик?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!