Як носити шапку?

Як носити шапку?

1. В’язана шапка буде виглядати удачней всього, якщо ти випустиш назовні частину волосся. Якщо ти носиш чубок, зачеши її набік і злегка відсунь шапку тому. Волосся довжиною до плечей можна збризнути текстурируются спреєм і злегка збити руками, щоб додати їм об’єм. Довге волосся збери у вільний бічній хвіст, який буде видно з-під шапки. 2. Капелюх-Федору поєднуй з жіночними м’якими укладаннями: легкі хвилі вдало контрастують з суворою капелюхом.

Довге волосся можеш зібрати у вільний пучок на потилиці, але обов’язково залиш кілька вільних пасом, які обрамлятимуть твоє обличчя спереду. 3. В’язану пов’язку найлегше поєднувати з короткими стрижками. Можеш заплести волосся в одну або дві вільні коси або злегка підкрутити кінці. 4. Якщо хочеш виглядати, як справжня леді, носи жокейських капелюх з вільним хвостом або косою, перекинутою через плече. 5. Шапки-вушанки виграшно поєднуються з волоссям до плечей і длинее.

Розпущене прямі пасма або хвилясте волосся будуть виглядати з такою шапкою однаково вдало. 6. Ретро-капелюх з широкими полями доповни пишною укладанням в стилі 70-х.

Нанеси на корені волосся мус для надання об’єму і висуши пасма, підкручуючи великої круглої щіткою.

Як носити шапку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!