Як носити бандаж для вагітних?

Як носити бандаж для вагітних?

Бандаж пояс, що підтримує м’язи живота, після пологів і під час вагітності. Бандаж буває двох видів: допологовий і післяпологовий. У цій статті ми вам розповімо, як правильно одягати допологової бандаж.

Перед тим як придбати бандаж, нехай провізор вас обміряє і підбере правильний розмір. Так само в аптеці вам повинні розповісти, як правильно носити, одягати і доглядати за виробом.

Значно заощадить кошти покупка універсального бандажа. Його ви зможете носити не тільки під час вагітності, але і після пологів. Правильним буде одягати допологової бандаж лежачи. Головне правило він не повинен надто тиснути на черевну порожнину.

Як правило, на упаковці намальована схема використання бандажа. Буває так, що схема дана не зовсім вірно. Але в кожному разі, консультація фахівця необхідна. Порадьтеся з вашим лікарем-гінекологом, у якого стоїте на обліку. Якщо бандаж одягнений правильно, він проходить знизу під животом, захоплюючи лобковую кістку і внизу по сідницях.

Бандаж затягнутий слабо не ефективний, а й стягуючі теж не можна. Нехай лікар перший раз допоможе вам одягнути бандаж, в цьому немає нічого страшного і складного, згодом ви самі з легкістю будете ним користуватися.

Відео урок з одягання бондажа для вагітних.

Як носити бандаж для вагітних?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!