Як назвати папку?

Як назвати папку?

До написання цієї статті мене підштовхнули почастішали звернення з приводу нечитаних і некопіруемих файлів. 20 століття було століттям індустріалізації і виробництва. Це золоте час вже пройшов і настав 21 століття — століття інформації та споживання. Саме доступність великого обсягу різноманітної інформації призводить до її роз’єднаності і дуже сильно ускладнює пошук і зберігання саме потрібної інформації. Пропоную розглянути уважно те, як саме ми з Вами зберігаємо накопичується інформацію.

На комп’ютері будь-якого користувача майже завжди можна знайти папки та файли з однаковими назвами. Це ще не так страшно, порівняно з тим, коли користувач починає їх намагатися розібрати і впорядкувати. При виборі назви папки або файлу вдаються до опису ситуації або часу коли ці файли були скопійовані.

Мені не раз вже доводилося бачити папки з назвою типу «копія папка скопійована з флешки Іванова Івана Івановича після риболовлі 01_01_2001». До чого призводять такі назви? А наслідки таких назв призводять до подовження імені файлу, що зберігається всередині папки. У підсумку при копіювання або видаленні система може вам повідомити, що вона не може знайти файл. Відбувається це з наступних причин.

Існує обмеження довжини імені будь-якого файлу, воно не може перевищувати 255 символів! Якщо папка з прикладу лежить на Робочому столі, то назва файлу в ній має вигляд

C: \ Documents and Settings \ Адміністратор \ Робочий стіл \ копія папка скопійована з флешки Іванова Івана Івановича після риболовлі 01_01_2001 \ назва файлу. jpg Правильно буде поступити наступним чином: Потрібно створити в корені диска окрему папку за категоріями файлів. Наприклад окремо папка Фото, Відео, Для навчання, Діти, Документи, Тимчасово, Розібратися і т. д. Далі вже в цих папках створювати папки з такими ж короткими, але зрозумілими назвами.

Наприклад наша папка з прикладу може мати вигляд: зроблена в 2001 році, рибалка, з фотоапарата Іванова, що мовою фаиловой системи може мати вигляд: Фото/2001/Рыбалка01_01_01/Иванов/название файлу. jpg. Порівняйте цю назву з попереднім. Далі можна створити ярлик на своєму робочому столі, що б надалі не шукати цю папку по всьому диску. Для цього достатньо затиснути цю папку правою кнопкою миші і не відпускаючи перетягнути на робочий стіл.

Коли Вви відпустіть кнопку, миші з’явиться віконце в якому потрібно вибрати пункт «Створити ярлик». Повірте, такі прості заходи дозволять вам надійно зберегти ваші файли і нерви, а так само наш час при їх відновленні.

Як назвати папку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!