Як назвати магазин?

Як назвати магазин?

Як назвати інтернет-магазин або онлайн-сервіс? Ви зробили класний інтернет-магазин або онлайн-сервіс.

Запустили рекламу. Вона зачепила людей, вони пішли в інтернет шукати ваш сайт. І не знайшли.

Хтось не зміг згадати назву. Така людина або припинив пошуки, або став шукати ваші послуги і потрапив до конкурентів. Хтось помилився при наборі адреси сайту і потрапив куди завгодно, але не до вас. Прикро. Як назвати інтернет магазин, щоб клієнту відразу знайшли вас?

Назва повинна: Добре запам’ятовуватися. Легко набиратися. Розберемо ці вимоги докладно. Клієнт може шукати ваш сайт через кілька днів і навіть місяців після того, як побачить рекламу.

Треба, щоб весь цей час назва залишалося у нього в голові. Яку назву міцно застрягне в пам’яті клієнта?

Закон пам’яті 1. Запам’ятати можна тільки те, що зрозуміло. Врахуйте, що не всі ваші клієнти знають іноземні мови. Якщо хочете підкреслити іноземне походження бренду, використовуйте прості слова. Наприклад, натякнути на французьке походження можна приставкою Bon, Le. А ось слова на кшталт Champs-Elys es (Єлисейські поля), Esth tique (Краса) краще не використовувати без знання французької мови це просто набір символів.

Теоретично розкрутити можна будь-яку назву, хоч з 150 букв і на тарабарском мовою. Питання тільки, скільки грошей на це буде потрібно, і чи окупляться ці праці. Закон пам’яті 2. Людський мозок, подібно сороці, схоплює все блискуче. Тобто цікаве, яскраве.

Якщо ваше назва оригінальна, несхоже на інших його запам’ятають. Навіть якщо воно не асоціюється з вашою діяльністю.

Приклад найбільший інтернет-магазин Amazon. ком. Думаючи, як назвати інтернет магазин, пам’ятайте: треба відбудуватися від конкурентів. Але в прагненні до оригінальності не перестарайтеся. Будьте обережні з грою слів, співзвуччями, комбінуванням слів і іншими словесними трюками. Як правило, такі художні назви незрозумілі нікому, крім авторів.

Ідеально, якщо назва набирається англійською мовою без варіантів. Наприклад, Moloko. ру, Divan. ру, Groza. ру тут практично неможливо помилитися. Є особливо проблемні літери, що мають багато варіантів написання англійською мовою. Їх список наведено нижче, щоб ви точно знали, як називати інтернет-магазин не треба.

Самі проблемні літери: ж (можуть набрати як zh, sh, z), ш (s, sh), ч (c, ch, 4), ц (c, z, ts) до (c, ck, k) с ( s, c) у (u, oo, y) ю (u, iu, ju) я (ia, ja, a) Для простоти набору назва не повинна бути довгим. Середня довжина слова в російській мові 7 букв, на неї можна орієнтуватися. Не використовуйте в назві дефіси люди будуть забувати їх ставити. Вищезгаданий Amazon. ком спочатку називався Cadabra.

Назва вирішили змінити, коли зрозуміли, що воно співзвучне з англійським Cadaver труп). Сьогодні під назвою Amazon цей найбільший інтернет-магазин знає майже весь світ. ps Якщо ви не знаєте, як назвати інтернет магазин, назву можна купити. У цьому випадку всі проблеми вирішуватимуть за вас фахівці-неймери.

Як назвати магазин?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!