Як назвати колишнього?

Як назвати колишнього?

Похідні ніжної любові, руйнівною пристрасті або боязкою ніжності дружбою назвати дуже важко. Дружні стосунки недарма цінуються на вагу золота.

На всі мінливості життя починаєш дивитися набагато позитивніше, коли тебе підтримують віддані друзі. От є однокурсниця Алена, співробітниця Лариса, подруга шкільних років Аліна, а тепер список поповниться ще одним другом, колишнім чоловіком Ромою. Відмінно, чи не так? Але є ряд смутітельних моментів: Аліна вам близька, так як ви однаково дивіться на життя, Лариса — людина, на яку ви завжди зможете покластися, з Альоною ви постійно програєте чудернацькі спогади інститутських років, а от Роман поки у вас викликає колоритні асоціації: пролиті сльози (ваші), постійні обмани (неважливо, хто був брехуном) і нескінченні драматичні сварки.

Такий бонус змусить відсунути на задній план будь-яку подругу або приятельку. А з Роми, напевно, може вийти відмінний друг. Адже і спогадів загальних у вас теж буде цілий океан!

Доречно згадати популярну фразу Залишаймося друзями, аналог пропозиції такої: Пес, ти мені набрид, відтепер ти для мене кіт. Загалом на дружні відносини, оспівані у віршах і піснях, ваш новий союз не буде схожий. Ідеальним варіантом стане схема: один дружить — інший сподівається. Одностороння дружба Ми з Сашею вирішили зберегти хоча б дружбу.

Адже близькими людьми ж стали, — одкровення Іринки, ледве стримує сльози. Вечори вона проводить, розмовляючи по телефону з новоспеченим другом, якщо захворів, провідує його, засинає запрошеннями на пироги і в кіно. Приклад повноцінних дружніх стосунків! Від Саші ініціативи не надходить, взаємністю теж не пахне, але він не проти такого спілкування. Іра запевняє всіх, а насамперед, переконує себе, що він їй найвірніший друг, а холодне ставлення до неї обгрунтовує особливістю його не дуже емоційною натури.

Проходить місяць, і вона вже катує себе істерикою: холодна натура початку недружні відносини з особиною жіночої статі. Фарбована мимра з акрилом на нігтях торкнула його душу! Хіба так друзі поступають? Чому це не дружба?

Такі відносини засновані на самообманом. Один тішить себе надією, другий мучиться від своєї нерішучості поставити остаточну крапку у стосунках.

А найгірший варіант — займається зміцненням свого самолюбства. Поверхневі приятельські стосунки Була без радості любов, розлука буде без печалі — це історія Олі та Влада.

Їх спілкування грунтується на хорошому сексі і приємному спільне проведення часу, любов тут не живе. Вони познайомилися, коли його заїдала нудьга, вона тільки порвала зі своїм хлопцем і шукала стимул для підняття настрою і самооцінки. Їх відносин вистачило на півроку, розставання було спокійним і сухим: Ольга поставила пріоритетом сім’ю, у Влада в голові був насамперед кар’єрний ріст. У них не залишилося образ і претензій один до одного, іноді обмінюються повідомленнями, і один раз навіть вирушили на якусь презентацію (у Олі було зайве запрошення, а у Влада — зайвий час).

У нас з Владом справжня дружба, — хвалиться Оля, а Влад не приховує від своїх дівчат наявність подруги. Та й що приховувати, якщо відносини несерйозні, скоріше навіть нейтральні. Чому це не можна назвати дружбою?

По-перше, таке спілкування апріорі не було глибоким і довірчим з самого початку їх зустрічі. А перетворившись в дружбу, зовсім зробило їх просто знайомими. Отож, не будемо ми включати в коло своїх друзів всіх, кого знаємо. Вимушена дружба Після декількох років спільного життя Рита мріє про те, щоб взагалі не бачитися з Іваном, однак спілкування стало необхідністю з-за кількох пунктів їх минулого союзу. Наявність спільних друзів, бізнесу, і найголовніше, дочки, яку Іван просто обожнює.

І якщо на перші два пункти можна було б і закрити очі, то останній говорить сам за себе. Хочеш — не хочеш, побачень не уникнути. Чому це не дружба? Справжня дружба приносить радість, а тут на обличчя демонстрація моральних зусиль. У кращому випадку, час затягне рани, і спілкування стане носити характер міцного партнерства.

Однак є й інші ситуації: люди не можуть побудувати нормальне сімейне життя, не дивлячись на повне розуміння один одного, наявність спільних інтересів і цілей. За допомогою ініціативи обох сторін такі відносини можна перетворити на справжню міцну дружбу. Тільки за умови, що будуватися вона буде з самого фундаменту, виключаючи спогади про колишні радощі та загальних переживаннях. Дати кожному мати своє особисте життя і простір, відмовитися від вечорів спогадів, викинути із спілкування якщо.

Тільки за таких умов втрата любові стане придбанням, але вже дружби. А те, що колись пов’язувало вас, краще віддати минулого.

Як назвати колишнього?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!