Як називаються динозаври?

Як називаються динозаври?

Що? Дія відбувається у фантастичному світі джунглів, океанів і активних вулканів. Дивовижний поїзд динозаврів подорожує в часі по мезозойської ері на землі і навіть під водою. Пасажири цього чудесного транспортного засобу динозаври різних видів, а за порядком в ньому стежить строгий і всезнаючий Кондуктор. Світ динозаврів описується очима тиранозавра Бадді, який був усиновлений сімейством літаючих Птеранодон і виховувався разом з їх дітьми-близнюками.

Бадді захоплений вивченням динозаврів, він порівнює себе з членами своєї прийомної сім’ї і має намір вивчити всі види існуючих динозаврів. Герої.

Бадді забавний тиранозавр оранжевого кольору, який любить ставити питання і висувати гіпотези. Зовсім випадково він потрапив у сім’ю літаючих динозаврів і був усиновлений нею.

Тайни сестричка Бадді, любить заводити нові знайомства і грати в хованки, тому що вона найменша в сім’ї. Шайни дівчинка-шибеник, також любить грати і повеснічать. Вона колекціонує черепашки та інші красиві блискучі предмети. Дон брат Бадді, любить танцювати, збирати різні колекції і спостерігати за комахами.

Місіс Птеранодон турботлива мама сімейства, добра і мила. Містер Птеранодон тато, наставник дітей, люблячий давати поради.

Містер Кондуктор троодон, який управляє поїздом і дружить з Бадді. Навіщо?

Разом з героями мультсеріалу, подорожуючими по різних епохах, юні телеглядачі зможуть познайомитися з різними видами динозаврів і стародавніх підводних тварин.

Як називаються динозаври?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!