Як навчитися малювати квіти?

Як навчитися малювати квіти?

Привіт дорогі друзі! З вами з нова я, автор блогу Як навчитися малювати. На цьому тижні, поки я не почав виконувати замовлення для своїх клієнтів, вирішив знайти час, щоб з квітами для себе. Адже ця моя мрія, у мене вдома немає жодної.

Працюючи над картиною з квітами маслом, я ще зняв її на відео, щоб вам було цікаво спостерігати за мною як я пишу маслом. Полотно підготував, як звичайно, це я писав ще раніше на цій статті.

І так, давайте подивимося як це я працював. На відео і малюнку показано як я починаю писати маслом.

З самого початку, я завжди роблю подмалевок, тобто показую основний фон предметів і квітів. Картина — ваза з квітами дуже красиво виглядає зі сливами на столі. Тому я вирішив написати саме таку картину. Моя робота мені дуже сподобалася, напевно надалі чи наступного року постараюся провести виставку з такими картинами з квітами. Думаю, це буде справжній рай для людей, які будуть дивитися і милуватися квіткової красою.

Дай бог, щоб у мене був час провести виставку, хоча у мене вже була перша виставка в цьому році 13 серпня 2013. Якщо вам цікаво, то перейдіть і читайте за посиланням. Працюючи над картиною з квітами, я вирішив написати її трохи по техніці імпресіонізму, писав уже не пензлем, а мастихіном.

Правда, мастихіном писати важкувато, але зате такий ефект хороший. Деякі люди, які не розуміють мистецтво живопису, вважають це як то не красивим, від того що фарби виділяються занадто фактурно. Насправді, саме такі роботи мені більше подобаються.

Пам’ятаю коли то своїх замовників. Коли вони дивилися мої роботи, від яких фарби виділялися занадто фактурно, відразу помічав що їм це не подобається.

Вони зверталися на картини і портрети з гладкими поверхнями з фотографічною якістю. Але я живу своїм свободою творчості, я не втрачаю надії від того що це не подобається моїм замовникам, це моя творчість. У моїх роботах, я не буду слухати, як це кажуть мої замовники, свої роботи я роблю по своєму, адже це моя творчість. Нехай в мені буде багато критики, але я не перестану так працювати.

Ця картина з квітами, є моя творча робота, де видно мазки і фактури від мастихіна. Я міг би зробити акуратно і гладко, але по моєму це не гарний ефект. Тут я виклав відео як я пишу. Сподіваюся вам сподобається відео як я пишу, може бути це буде і для початківців художників.

А ось готова картина. Увага!

Якщо хто-то хоче з квітами, то це я створюю душею. Далі йде найцікавіше. Для подальших творчих завдань, у мене все цікаве ще попереду. Є кілька замовлень, це секрет і буде дуже цікаво вам знати над чим я зараз працюю. Тому раджу підписатися на розсилку на найцікавіші теми статей нижче, щоб прочитати першими.

Ви можете також читати наступні схожі статті. Можливо вже опублікована нова стаття.

Як навчитися малювати квіти?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!