Як народити без болю?

Як народити без болю?

Завела розмову і пропала. Беруся стверджувати, що можна зовсім без болю. тобто я не стверджую що немає відчуттів ніяких, природно скорочення матки, як і будь м’язи відчуваються, але це не біль. Біль у зубі гірше набагато.

Для мене хворобливі всього були скорочення матки після пологів, на наступний день, це не казки, відчуття схожі з оргазмом, тільки сильніше, я б навіть сказала могутніше Як я до цього прийшла? Отже перша вагітність, природно, у свої 23 мені було страшно, вже хоча б від невідомості того, що мене чекає, я перечитала силу-силенну книг (обчислюється десятками). Упевненості мені це не додало

Приїхала в пологовий будинок з переймами, з лікарем домовлялася заздалегідь, акушерку бачила вперше. Мені з нею невимовно пощастило, чудовий чоловік (пологи були длятельного, більше 12 годин, ми встигли поспілкуватися). Познайомилися, і далі такий діалог:-Пологи перші? -Освіта вища? -Начиталася багато? -А тепер забудь все, що прочитала, і просто спробуй відчути своє тіло. Повір, воно, природа і твій малюк краще знають, що робити Знаєш, хто найлегше народжує? -??? -Молоденькі дівчатка, зовсім молоденькі, глууупенькіе.

і недоумкуваті. Я заспокоїлася. Спокійно переживала сутички.

Правда не зовсім, під кінець, мабуть, втомилася, стала панікувати, ось тут я і відчула, наскільки може бути боляче, мені стало страшно, ще болючіше, ЛМ (разом народжували) злякався, я ще більше, ще болючіше, істерика майже. Ось тут акушерка дала мені пару ляпасів, облила обличчя холодною водою (за що я їй досі вдячна) і сказала: Подумай про дитину Я прийшла в себе. Негативу з приводу пологів все одно у мене в пам’яті не залишилося. Потім одна знайома на тему пологів сказала: Так, це ж кайф тільки й радість після Чесне слово, я сильно здивувалася.

І не повірила. Як це кайф? Перед другими пологами, мені довелося 5 днів пролежати на відділенні патології вагітності. Уникала, як могла стаціонарів навіть домовилася після 16-00 додому йти, але все одно мабуть страх у вагітних заразний. А вагітні, зібрані у великій кількості разом, ні про що інше крім себе і пологів говорити не можуть

І лежать в основному з першою вагітністю. Другі пологи у мене були майже як перше, тільки без істерики і розрізу І ніякого кайфу

Втретє я розслабилася, ну втретє ж. і ось він кайф (Це як з гірки кататися: перший раз обережно, щоб шию не згорнути, потім з’являється впевненість.) Два місяці тому народився мій молодший син, відчуття повторилися, з тією тільки різницею, що я вже не дивувалася так як раніше А місяць тому прочитала книгу (див. вище), де знайшла опис природних пологів без болю і як до цього підготуватися.

Прочитала, коли сама вже прийшла до цього. Обмовлюся відразу, та можна подумати, що з першого разу не вийде. Хоча у знайомої (кайф) один! дитина і перший! пологи. Вийде! Потрібно тільки довіряти собі, своєму тілу і в першу чергу своїй дитині.

Це він вибирає, коли йому народитися, мама може тільки почувствал, що скоро. Він сам може пройти родові шляхи. Останні пологи у мене взагалі були без потуг через мого процвітаючого варикозу

Так, мені пощастило з лікарем, з акушерками, з пологовим будинком. Наприклад, акушерка, яка приймала моїх молодших, говорила їм! (Не мені), що вони розумничка, правильно себе вели в пологах. І я вірю, що у всіх бажаючих може вийде викинути з голови всі стереотипи і просто спокійно без болю і страху в радості народити малюка.

І не важливо де і з ким. Навчилися ж ми утримувати будинок в чистоті і порядку без грандіозних і титанічних зусиль, так от пологи можуть бути такими ж легкими і радісними, навіть, якщо зараз вам не віриться.

Як народити без болю?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!