Як написати заяву на аліменти?

Як написати заяву на аліменти?

Добрий день! Можливо вам знадобиться! Бланк заяви про стягнення аліментів на дитину Ф. І. О. повністю, адреса, телефону Ф. І. О. повністю, адреса, телефону вказується особа, на користь якої відповідач виплачує аліменти на утримання інших дітей Ф. І. О. повністю і місце проживання

ПОЗОВНА ЗАЯВА Ф. І. О. чоловіка (дружини) вказати місяць, рік, до якого жили разом: якщо шлюб вже розірваний, то вказати дату розірвання. Від шлюбу у нас є (ються) дитина (діти) вказати ім’я, число, місяць, рік його (їх) народження. Дитина (діти) знаходиться (ятся) на утриманні у мене, відповідач (ця) матеріальної допомоги на його утримання не робить (ал, ала). Відповідач (ца) іншої дитини (дітей) не має, утримань за виконавчими документами з нього (неї) не проводиться. Відповідач (ца) аліменти на утримання інших неповнолітніх дітей не платить. Якщо чоловік має інших дітей і за виконавчими документами з нього утримуються аліменти на їх утримання, додатково вказуються Ф. І. О., місце проживання 3-его особи (особа, на користь якої сплачуються аліменти на утримання дітей

Відповідно до ст. ст. 80, 81 Сімейного кодексу РФ, 1. Стягнути з вказати повністю Ф. І. О., дату і місце народження, місце проживання та адреса прописки, місце роботи, посаду в размере_ частини всіх видів заробітку щомісячно, починаючи з і до його (їх) повноліття.

Додаток: (всі документи додаються відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб (ст. 132 ЦПК РФ)) 1. Копії позовної заяви для відповідача (і для третіх осіб, якщо вони є).

2. Копія свідоцтва про укладення шлюбу (свідоцтво про розірвання шлюбу, якщо шлюб розірвано). 3. Копія свідоцтва про народження дитини (дітей). 4. Довідка з місця проживання (про те, що дитина знаходиться на утриманні позивача).

5. Довідка з місця роботи відповідача (про зарплату і вироблених утримання за виконавчими документами на користь інших осіб). Взагалі діяти можна двома шляхами. 1. Стягнути аліменти в рамках позовного провадження. Тут вам потрібно написати позовну завленіе. Позовна заява цю заяву, яка подається в судовий орган для захисту своїх законних інтересів і прав.

У заяві про стягнення аліментів на дитину або дітей потрібно вказати особу, якій має платити аліменти (у вашому випадку це колишній чоловік), його телефон, адреса, місце роботи, кількість дітей на який будуть взясківать аліменти, їх вік. Так само потрібно вказати розмір аліментів на який ви прітендуете. Довідка: відповідно до статті 81 сімейного кодексу РФ, за відсутності угоди аліменти на неповнолітніх дітей стягуються з їх батьків кожен місяць.

На одну дитину чверть зарплати, на двох третину, на трьох і більше половина зарплати. — Свідчення — свідчення — довідка з місця роботи — довідку про те, що діти проживають на вашому утриманні (береться в житлових органах) — копія Як бути з отриманням довідки з місця роботи чоловіка? Спочатку потрібно звернутися просто до роботодавця, якщо він відмовляється видати вам довідку, то потрібно звернутися до суду з проханням про отримання запиту в організації вже від імені суду. Подавати позовну заяву слід світовому судді. Позов подається за місцем проживання відповідача, однак можна і за своїм місцем проживання відповідно до статті 29 ЦПК РФ.

Після того, як ваш позов буде прийнятий, буде призначена дата судового розгляду. Про те, коли і де це буде ви і ваш чоловік будете повідомлені поштою.

Далі, якщо все добре, то суддя задовольнить ваші вимоги. З питань аліментів рішення суду завжди повинні виконуватися негайно.

Тобто не буде такого, що рішення суду набуде чинності, через місяць. Якщо ж колишній чоловік ухиляється від виплати аліментів, то ви можете стягнути аліменти в примусовому порядку. 2. Так само можна стягнути аліменти в рамках наказного провадження. Пишемо заяві про видачу судового наказу. Судовий наказ це особливий документ, який дає суддя на підставі вашої заяву на аліменти.

Тут так само, як і в позовній дає всю інформацію, скільки дітей, скільки хочете грошей, місце роботи та інше. Подаємо заяву про видачу судового наказу туди ж, куди і позовну заяву, тобто або за місцем проживання чоловіка, або на вашу місцем проживання світовому судді.

Далі, судовий наказ виноситься на протязі п’яти днів з дня подачі заяви. Все це відбувається без судового розгляду і виклику сторін.

Якщо після винесення рішення з боку колишнього чоловіка не надходить ніяких претензій і заперечень, то вам видається другий примірник судового наказу для пред’явлення його до виконання. Цей судовий наказ може бути направлений для виконання судового пристава-виконавцю. Додано 23 січня 2013

Як написати заяву на аліменти?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!