Як написати гарного листа?

Як написати гарного листа?

Сьогодні практично ніхто не пише листів, адже набагато легше зателефонувати або надіслати смс-повідомлення. Але це велике упущення, адже саме лист може розповісти обранцеві про почуття і залишитися на довгу пам’ять. Для того, щоб вразити свою кохану людину треба знати, як написати гарного листа, звичайно, якщо це романтичне зізнання в своїх почуттях.

Протягом багатьох століть за допомогою листів передавалися таємні послання, в тому числі і любовні. Тому не дивно, що й сьогодні листи є дуже інтимної річчю. Як і раніше, так і сьогодні, в пристойному суспільстві не прийнято читати чужі листи, адже це вважається поганим тоном і проявом грубого неповаги до людини, яка його написав.

Саме в своєму листі людина може відкрити свою душу і розповісти про те, що не наважується вимовити вголос. Якщо з’явилося бажання порадувати свою кохану людину романтичним освідченням у коханні або написати гарного листа подрузі, як це зробити буде написано нижче. Отже, якщо ж лист є романтичним визнанням у своїх почуттях коханому, тоді дівчині, яка його зібралася написати, необхідно обзавестися кількома предметами.

А саме красивим конвертом, папером (можна кольоровий, це залежить від власного смаку і настрою листа), улюбленими духами, олівцем, і звичайно, маркою, щоб потім лист відправити коханому. Спочатку береться чистий аркуш паперу, бажано використовувати простий папір, призначену для друку (тобто на аркуші не повинно бути клітинок або смужок, так як листи, вирвані із зошита, можуть зіпсувати враження від романтичного послання). Ідеальним варіантом буде папір ніжного світло-червоного, зеленого або світло-блакитного відтінку, можливо, по краях будуть красиві завитки (сьогодні можна придбати такий папір практично в будь-якому спеціалізованому магазині, які продає канцелярське приладдя). На кольоровому папері можна буде написати і лист подрузі про своє місто, щоб максимально точно передати свій настрій і описати красу рідного міста.

Звичайно, якщо немає можливості використовувати красиву кольоровий папір, але написати романтичне лист хочеться прямо зараз, тоді підійде і проста біла папір, але як уже говорилося вище без клітини чи інший лінійки. Отже, після того, як буде підібрана папір, треба на неї бризнути порівняно невелика кількість своїх улюблених парфумів. Проте, в цьому випадку необхідно враховувати і той факт, що підібрані парфуми повинні подобатися і коханому, інакше можна не отримати бажаного ефекту від романтичного послання. Правильно підібраний аромат стане дуже приємним доповненням для коханого, який читатиме послання, адже відчути духи своєї коханої, він прийде в стан якогось легкого чарівності, а після прочитання листа з любовним визнанням, прийде в повний захват.

Адже саме така реакція і повинна у нього з’явитися. Варто враховувати, що саме легкий аромат парфумів здатний додати письму додаткову чарівність, адже саме таким прийомом користувалися дами з вищого світу кілька століть тому, передаючи таємні листи про любов своїм обранцям. Тепер можна приступати безпосередньо до написання самого листа. Треба пам’ятати, що текст повинен максимально точно передавати емоційний стан того, хто його створював.

Нічого страшного, якщо лист буде трохи перенасичене занадто солодкими романтичними фрази, адже писалося воно щиро і від усієї душі. Треба постаратися своїй другій половинці розповісти не тільки про свої сильні почуття, а й мрії. Якщо ж, після закінчення написання листа, на аркуші ще залишиться трохи вільного місця, і послання буде здаватися невиправні, тоді можна буде трохи нижче тексту намалювати якийсь простий, але в той же час, романтичний малюнок. Просто ідеально буде, якщо у пари є якісь свої унікальні позначення, які знають тільки вони, тоді з можна сміливо застосовувати. Отже, лист повністю закінчено і готовий до відправки.

Тепер його треба буде дуже акуратно скласти, щоб сильно не пом’яти і помістити в заздалегідь підготовлений конверт. Також буде просто ідеально, якщо вийде роздобути якийсь оригінальний конверт з романтичний тематикою, який відразу розповість адресату, від кого саме він міг отримати лист.

До того ж красиві конверти завжди інтригують, адже всім стає цікаво дізнатися, що саме в них знаходиться. Після того, як лист опиниться в конверті, на нього можна буде нанести спеціальні обмежувальні знаки, щоб допитливі особистості не змогли його розкрити і прочитати. Одержувачу буде приємно, якщо на листі опиняться такі знаки, які зрозумілі тільки йому, і звичайно, тому, хто написав послання. Далі на конверт приклеюється марка і можна сміливо відправляти його за вказаною адресою.

Побачивши таке оригінальне послання кохана людина буде приємно здивований і обов’язково захоче зробити такий же несподіваний, романтичний сюрприз. Під час написання романтичного письма, рекомендується дотримуватися одне досить просте правило, щоб аромат був легким і ненав’язливим бризкати парфуми на аркуш паперу треба на відстані приблизно 20 сантиметрів і до початку листа.

Як написати гарного листа?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!