Як намалювати зброю?

Як намалювати зброю?

Добрий день! Всім любителям присвячується! Нова тематика на нашому сайті. Тепер ми будемо вчитися малювати кращі зразки вогнепальної зброї. І почнемо ми з пістолета Глок 17 (Glock 17).

Трохи про нашого героя. Глок 17 пістолет австрійського виробництва, розроблений фірмою Glock спеціально для австрійської армії. Він став дебютним зразком вогнепальної зброї, створеного цією фірмою.

Одержаний екземпляр виявився досить вдалим і зручним для застосування, через що пізніше був прийнятий на озброєння австрійською армією під позначенням Р80. Пізніше пістолети цієї фірми придбали широку популярність завдяки свої бойовим якостям і поширеності в якості зброї героїв різноманітних голлівудських фільмів.

Зброя даної моделі набуло широкого поширення по всьому світу. Пістолет має просту і надійну конструкцію. При повному розбиранні складається з 33 деталей, включаючи магазин. Оснащується в стандартній комплектації магазином на 17 патронів, але можна використовувати магазини ємністю 19 і 33 патрона.

Багато деталей пістолета були створені і використанням полімерних матеріалів, що дозволило знизити масу зброї до 900 г в спорядженому стані. Різні модифікації пістолета Глок 17 перебувають на озброєнні поліції і армій більш ніж в 30 країнах світу. Може ефективно застосовуватися в різних кліматичних умовах, у тому числі при температурі нижче 40 `C. Здатний вести вогонь під води, після перебування в піску, бруду і тд. Слабким місцем виявився тільки магазин, який необхідно міняти кожні 5-10 тисяч пострілів, при тому, що сам пістолет може витримати 300-350 тисяч пострілів.

Тепер приступимо безпосередньо до уроку. Крок 1. На цьому етапі ми повинні намітити основні риси пістолета. Намалюємо трохи скошену до задньої частини лінію. Потім почнемо малювати приклад пістолета (те місце, за що ви тримаєте пістолет) з задньої частини пістолета, ведемо лінію вниз, закруглюємо в нижній частині приклада і ведемо лінію вгору.

Тепер позначимо місце для спускового курка. Тут дуже важливо дотримати пропорції щодо стовбура і приклада, щоб вони виглядали пропорційно.

Але не будемо морочитися розмірами, лінійками. Зробимо на око, але пам’ятайте, про що я попереджав вас вище.

Крок 2. На цьому етапі ми почнемо більш докладно промальовувати наш Глок 17. Ви можете почати з будь-якого місця. Я віддаю перевагу з центру, точніше з курка, а потім перейти до прикладу. Тут досить багато дрібних деталей, але ви завжди можете клікнути по зображенню, щоб збільшити його.

Коли закінчите, переходите до третього кроку. Крок 3. Це невеликий крок. Тут ми будемо накидати вертикальні лінії на задній панелі пістолета. Ці лінії призначені для зручності захоплення при перезарядці пістолета.

Після цього додамо отвір для вильоту використаних гільз. Крок 4. Це теж досить короткий етап. Потрібно всього лише намалювати лінії, як показано на малюнку, а також надати закінчену форму місця, де знаходиться спусковий курок. Крок 5. Все що залишається зробити, так це додати пістолету деталей.

Накладки і місця для пальців на прикладі (як ви розумієте, вони дуже важливі, щоб уникнути ковзання зброї в руці), мушку, і ще кілька деталей, як показано на малюнку. Крок 6. Це останній крок.

Як тільки закінчите малювати, можете прати всі непотрібні лінії, намальовані на першому кроці. Також треба заштрихувати деякі ділянки пістолета (дивіться на малюнку), щоб закінчити наш малюнок.

Сподіваюся, вам сподобалося! Слідкуйте за оновленнями на сайті та Удачи! ^ _ ^.

Як намалювати зброю?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!