Як намалювати лисицю?

Як намалювати лисицю?

Зараз ми розглянемо, як намалювати справжню лисицю олівцем поетапно крок за кроком для початківців. Лисиця відноситься до сімейства псових, туди ж відносяться вовки і собаки. Крок 1. Малюємо коло, поділяємо її прямими, відзначаємо рисками, де повинні знаходитися очі у лисиці, і малюємо їх, потім малюємо ніс і мордочку. Крок 2. Спочатку малюємо лоб, потім вуха, потім волосинки у вухах.

Зафарбовуємо бічні частини очей, домальовували лінії біля очей, потім малюємо шерсть голови окремими лініями. Крок 3. Малюємо вуса, шерсть на морді, яка відокремлює окрас у лисиці, трошки волосинок на голові і знизу.

Крок 4. Спочатку малюємо спину, потім нижню лінію, криві не варто занадто наводити, тому що частина їх будемо прати. Крок 5. Малюємо лапи і хвіст у лисиці, лапи ми малюємо не повністю, т. к. лисиця стоїть у нас в снігу. Крок 6. Дивимося на картинку, стираємо лінії і на їх місці малюємо шерсть окремими невеликими кривими. Хвіст теж робимо пишним.

Крок 7. Допрацьовуємо картину, на ногах теж робимо шерсть, малюємо лінії близько ніг, що показують, що ноги пішли в глиб снігу, можна ще намалювати сніжний бугор з травинками на передньому плані. От і ми дізналися, як малювати лисицю.

Як намалювати лисицю?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!