Як намалювати лева?

Як намалювати лева?

Здравствуйте, гостьюшкі :) порталу «Як малювати». Як намалювати лева олівцем поетапно — Ви дізнаєтеся з цього матеріалу. Це може здатися надзвичайно важким на перший погляд але завдяки використанню спеціалізованих методик і поетапному підходу, все вийде навіть у новачка. Зарядіться позитивом і зберіться перед тим, як почати — це головне, т. к. нам доведеться попітніти.

Пам’ятайте, якщо зумієте опанувати навиком малювання лева олівцем, то це збільшить Ваші навички малювання. Першочерговим мотивацією для Вас має стати саме цей факт. У разі якщо з першого разу нічого не вийде, то не переживайте, спробуйте повторити, через деякий час.

Не варто забувати, що головне в нашій справі це уважність і акуратність. — Фломастери, фарби або кольорові олівці І так, коли у нас є все необхідне, то починаємо малювати лева поетапно. 2) Починаємо накидати форму 9) Залишилося тільки стерти допоміжні лінії. При бажанні малюнок можна розфарбувати.

Якщо Ви все робили як я, то у Вас, повинен вийти такий же малюнок. Ось ми і вивчили урок, як намалювати лева олівцем поетапно!

Поки. Не забувайте писати коменти про викладеному матеріалі.

PS Так само пропоную подивитися відео як намалювати лева.

Як намалювати лева?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!