Як намалювати голуба?

Як намалювати голуба?

Голуб — це хороший персонаж для малюнка стінгазети до Дня вчителя, особливо до 1 травня і Дня Перемоги — 9 травня. Всі знають, що голуб це символ миру і щастя, тому дуже часто картинки голубів використовують для прикраси весіль. На весільних картинках, голуби, звичайно, бувають тільки парами, але якщо ви зможете намалювати одного голуба, легко намалюєте і другого, поруч у дзеркальному відображенні. Голуби бувають не тільки білими, а й сірими і чорними.

А от для весільних картинок потрібно малювати тільки білих голубів, оскільки білий колір це символ чистоти і здоров’я. Як намалювати голуба? Зовсім нескладно, якщо малювати його простим олівцем поетапно. 1. З чого починати малюнок голуба?

Малюючи поетапно завжди потрібно починати малюнок з основного контуру. Для голуба — це його крила, голова і тулуб. Спочатку намітимо контур голови голуба, від неї проведемо лінію тулуба, злегка нахилену. Голуб, коли летить, хвіст злегка опускає вниз. Крила намалюємо у вигляді «галочки», тільки стежте за пропорціями, розмірами контурів.

Можете скопіювати мою розмітку. 2. Завжди перший етап найлегший, але зате найважливіший. Від того, як ви намалюєте перші контури, залежатиме подальший малюнок голуба. На цьому етапі ми лише додамо кілька ліній і голуб вже «оживе».

Намалюйте контурну лінію хвоста і обриси тулуба. Ну і додайте голубу лапки, поки лише контурні пряме коротке лінії.

3. Намалюємо оперення, дзьоб і очей голуба На цьому етапі голуб повинен вже летіти, оскільки ви намалюєте йому контури оперення крил і хвоста.

Зовсім нескладно намалювати дзьоб і очей голуба. 4. Усього кілька деталей залишилося додати до малюнка голуба.

Найбільше доведеться витратити час, щоб у деталях намалювати лапки голуба і після декількома штрихами простого олівця розділити крила на кілька сегментів. 5. Зовсім нескладно намалювати пір’я для крил і хвоста голуба, адже контури вже намальовані. Залишиться лише нижні контури розділити гострими ділянками і продовжити лінії дощенту крила.

Трошки по-іншому малюються хвостові пір’я, їх потрібно намалювати витягнутими овалами. Але в цілому, все це нескладно намалювати, навіть не маючи великого досвіду малювання птахів. Подивіться картинки або фото голубів, яка у них буває розфарбування пір’я. Можливо, вам захочеться зробити картинку не білого голуба, а з чорно-білими пір’їнками. Тоді розфарбуйте деякі пір’я або половинки пір’я голуба простим олівцем.

Цей малюнок качки виконаний на графічному планшеті. Але етапи малювання цього уроку можна використовувати для малюнка звичайним олівцем. Тільки на останньому кроці малюнок потрібно буде розфарбувати фарбами або кольоровими олівцями. Малювати голуба вам буде легше, якщо ви до цього пробували на нашому сайті малювати птахів олівцем поетапно.

Для прикладу малювання птиці я використовував летить папугу. Надалі, якщо ви зможете намалювати правильно папугу, ви зможете малювати будь-яких птахів, у тому числі і голуба і навіть Жар-птицю. Найголовніше, правильно намалювати шию і крила цього птаха, саме вони найважливіші частини у лебедя. Лапки у лебедя короткі, тому малювати їх досить просто. Все це пам’ятаєте, коли ви будете вчитися малювати лебедя поетапно простим олівцем.

Ворона чимось схожа на голуба, і якщо ви вже вмієте малювати голуба, намалювати ворону вам буде нескладно. У ворони лише голова помітно більше і особливо дзьоб.

Може здатися, що намалювати горобця нескладно, адже цю птицю також як і голуба, ми бачимо постійно. Насправді малювати будь-яких дрібних птахів досить складно, набагато простіше намалювати велику птицю.

Але якщо малювати поетапно олівцем, то з цим завданням може впоратися будь-яка людина.

Як намалювати голуба?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!