Як накачати піхву?

Як накачати піхву?

Ще в древні часи в східній філософії з’явилися секрети і знання залучення й утримання чоловіків. Тоді цими знаннями володіли тільки обрані. Головним при цьому вважалося не тільки сексуальна зовнішність, але і розвинені м’язи піхви. Зараз ці знання доступні кожному і мають величезну популярність на Заході.

Не знаючи, що інтимні м’язи відіграють важливу роль під час сексу, багато жінок не відчувають оргазм. Також через їх недорозвиненості розвиваються різні гінекологічні захворювання, ранній клімакс, фригідність, невдалі і важкі пологи.

За допомогою спеціальної гімнастики інтимні м’язи можна і потрібно розвивати. Гімнастику цю (опис якої можна зустріти навіть в Камасутрі) придумав, а потім розробив (лікар-гінеколог). Жінки практикують її, щоб доставити якомога більше задоволення і собі, і партнеру. Бо добре розвинені вагінальні м’язи під час статевого акту стимулюють всі нервові закінчення, притискаючись до пеніса чоловіка, внаслідок чого і настає оргазм.

До того ж жінка у сексі вже може не залежати тільки від дій чоловіка, бо її власні відчуття залежать від того, наскільки піхву сильне і гнучке. За допомогою добре розвинених м’язів тазового дна можна забезпечити сприятливий перебіг вагітності і легкі пологи. Завдяки їх еластичності родова діяльність істотно полегшується, а біль під час пологів значно знижується.

Відновлення після пологів тонусу, первинних розмірів піхви і тазового дна відбувається набагато швидше. Після тренувань зникнуть багато проблем інтимного характеру, тому що чим краще розвинені інтимні м’язи, тим краще проходять обмінні процеси.

Гімнастику доктора Кегеля потрібно виконувати під час менопаузи. Це покращує кровотік в області піхви, а також є гарною профілактичною мірою щоб уникнути утворення застійних явищ. Виконувати вправи можна в будь-який час і в будь-якому зручному місці, не використовуючи ніяких пристосувань. Перш, ніж приступати до занять, потрібно відчути і зрозуміти, які м’язи будуть задіяні.

Для цього достатньо спробувати зупинити струмінь при сечовипусканні. Вправи ж полягають у послідовному скороченні і розслабленні м’язів з коротким інтервалом в 1-2 секунди. Щоб досягти потрібного ефекту ці скорочення потрібно виконувати кілька разів на день по 20-30 разів. 1. Напружте м’язи, не розслабляючи їх протягом 10 секунд. Розслабтеся на 10 секунд і знову напружте.

Виконувати вправу щодня по 5 хвилин. Після виконання вправи протягом хвилини треба провести ще кілька швидких скорочень / розслаблень (інтервал 1 секунда)

2. Швидко скорочуйте і розслабляйте м’язи протягом 10 секунд. Тепер скоротіть їх і удержите на 3-5 секунд. Вправу потрібно повторювати 5-10 разів.

3. Напружуйте і розслабляйте м’язи щонайшвидше не менше 20 разів. 4. Скорочуйте м’язи так, ніби втягуєте щось в піхву.

Постарайтеся утримати напругу протягом 5 секунд. Поступово збільшуйте інтервал. 5. Тепер зворотне вправу виштовхують скорочення. Повторювати по 3 секунди 10 разів.

Ці вправи бажано виконувати 2-3 рази за день. Як тільки відчуєте, що м’язи стали сильнішими, тренування можна скоротити до разу на день і далі виконувати їх через день. Спочатку вправи будуть даватися важко, але через кілька днів ви вже почнете отримувати задоволення від такої гімнастики. Запам’ятайте, що жінка, яка контролює свої інтимні м’язи здатна не тільки творити чудеса в ліжку, але і має здорові статеві органи, може посилити відчуття одного оргазму, а також випробувати множинні оргазми.

До того ж, цей комплекс вправ також підходить для чоловіків. За допомогою гімнастики інтимних м’язів можна підтримувати здоров’я передміхурової залози, отримувати неодноразові і потужні оргазми, придбати залізну ерекцію і навчитися контролювати еякуляцію.

Як накачати піхву?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!